Gibyka – Rozejrzyj się

„Rozejrzyj się”, jest to utwór promujący płytę „Symbolika”, która ukażę się już na przełomie czerwiec/lipiec. Będzie to drugi solowy album Gibky’ego, ale w całkiem innym stylu niż poprzednia płyta „Nowa Era”.

Reklamy

Tekst, rap: Gibyka
Podkład: Zawias 
Mix/Master: Cester

Fanpage oraz kontakt:
www.facebook.com/Gibykaofficialsite

„Rozejrzyj się”, jest to utwór promujący płytę „Symbolika”, która ukażę się już na przełomie czerwiec/lipiec. Będzie to drugi solowy album Gibky’ego, ale w całkiem innym stylu niż poprzednia płyta „Nowa Era”. Teraz będziemy mogli zobaczyć, jak raper mówi o swoich osobistych rzeczach i przeżyciach oraz swoich przemyśleniach, które podążają za nim od zawsze, ale również o takich zagadnieniach, symbolach i wartościach jak: wolność, miłość, zaufanie, przyjaźń, zapomnienie, pieniądze, samorealizacja, przyszłość, a to wszystko skondensowane w trzynastu utworach. Gościnnie na płycie pojawi się również: 1z2 (Endefis, W Zmowie), Dolar, CebulCebs (Hifi-Banda) oraz Edzio.

W promującym utworze, Gibyka stara się przedstawić, że często dbamy o różne niepotrzebne rzeczy, które tak naprawdę nie mają żadnego wpływu na nasze życie. Zbyt często pędzimy i jesteśmy w biegu, nie dostrzegając tych ważnych szczegółów, które nas otaczają, a które umożliwiłyby nam lepsze i ciekawsze życie. Często zapominamy o sensie swojego życia i wyróżnieniu, jakim jest władza nad własnym losem. Autor pokazuję, że jesteśmy równi, ale ważna jest wiara we własne umiejętności i swoje możliwości oraz by poszerzać swoje horyzonty i spoglądać na świat z różnych perspektyw.

Gibky pokazuję że wszyscy kiedyś spotkamy się 'na szczycie’, a tam wspólnie będziemy mogli się podzielić swoimi życiowymi doświadczeniami. Chcę, żeby człowiek się obudził i wziął sprawy w swoje ręce mimo, tak często spotykanych w naszym życiu ciężkich momentów.

Tracklista:
1. Jak mogłeś (feat. 1z2) (prod. Cester)
2. Depozyt (prod. Pawloero)
3. Dług (prod. Kamska)
4. Nasza ziemia (prod. Zawias)
5. Rozejrzyj się (prod. Zawias) 
6. Przyszłość to my (feat. Edzio, CebulCebs) (prod. Zawias)
7. W Górę! (prod. Bedziek)
8. Pay me for my skillz (feat. Dolar) (prod. Pawloero)
9. Zakodowany na zwycięstwo (prod. Wójto)
10. Z każdym dniem (prod. Zawias)
11. Sam na sam (prod. Zawias)
12. Mała W. (prod. Pawloero)
13. Koncert (prod. Barto)

 

Patronaci:

ExtremeAcademy – www.extremeacademy.com.pl

W Zmowie – http://www.wzmowie.pl/ 

oraz www.facebook.com/wzmowie

LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

Viva Club – www.viva-club.net.pl

Mikry.pl – www.mikry.pl

Michał Miścior