Giełda pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery w Hrubieszowie

29 września bieżącego roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Hrubieszowie odbyło się spotkanie z doradcą personalnym lubelskiego oddziału AB Job Service Polska, Panią Aleksandrą Pochwatką. Spotkanie było kierowane do młodzieży zainteresowanej znalezieniem pracy w Holandii. Przedsięwzięcie skupiło również młodzież „Klubu Absolwenta” oddziału Hufca Pracy 3-12. w Hrubieszowie.

Reklamy

 

AB Job Service jest firmą holenderską, która od 9 lat zajmuje się oferowaniem pracy krótko i długoterminowej w Holandii. Przedstawicielka firmy zaprezentowała młodym ludziom ofertę, miejsca pracy  oraz warunki współpracy. W ofercie firmy znajdują się prace w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle, budownictwie i logistyce. Młodzież zainteresowana pracą za granicą miała możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz odbycia rozmowy kwalifikacyjnej z doradcą personalnym, również w języku angielskim oraz holenderskim. Absolwenci dodatkowo wypełnili ankietę absolwenta oraz formularz kontaktowy w celu zaktualizowania danych teleadresowych.

Zarówno organizatorzy spotkania, jak i przedstawiciel AB Job Service są zainteresowani dłuższą współpracą, w związku z powyższym przewidywane są kolejne spotkania.

Reklamy

 

Malwina Filańska Marcych