Gotania okiem reportera – otwarty konkurs dla dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie „Staszic”, dziełające przy Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Gotania okiem reportera”.

Reklamy

 

Celem konkursu jest popularyzacja podregionu Gotania w ramach realizacji projektu „Reporterzy z Gotanii”- „Od wizji do nowoczesnego zarządzania podregionem Gotania”; rozwijanie zmysłu artystycznego, prezentacja inwencji twórczej autorów.


Warunki konkursu:

Reklamy


Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym kl. I – III gimnazjum oraz I – II liceum.


Kategorie konkursu:

– fotoreportaż

– audycja radiowa

 

Technika:

fotografie wykonane aparatem kompaktowym lub lustrzanką cyfrową, bądź telefonem, wywołane na papierze w formacie 10×15 bądź JPG 1200 x 1600 pikseli należy dołączyć na płycie CD,

audycja – nagranie dokonane telefonem komórkowym, recorderem radiowym zapisane na płycie CD.

Prace fotograficzne powinny być oprawione np. w formie portfolio, w mini – albumie zapakowane w kopertę z dołączonym imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora, nazwą, adresem, numerem telefonu szkoły bądź placówki, którą reprezentuje oraz imieniem i nazwiskiem opiekuna.

Audycje radiowe powinny być zapisane w formacie wam lub mp3 zapakowane w kopertę z dołączonym imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora, nazwą, adresem, numerem telefonu szkoły bądź placówki, którą reprezentuje oraz imieniem i nazwiskiem opiekuna.


Termin składania prac upływa 9 marca 2015 r. Prace prosimy kierować na adres:

Stowarzyszenie „STASZIC” przy Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie
ul. 3 Maja 1 22 – 500 Hrubieszów
z dopiskiem „Gotania okiem reportera”

 

W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody i dyplomy.

 

Prace nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych.

Prace niezgodne z regulaminem nie będą rozpatrywane.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 marca 2015 r.

 

O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy zainteresowanych na stronie stowarzyszenia www.stowarzyszeniestaszic.pl , stronie szkoły www.staszic.pl.