Gotania ponownie wyróżniona!

Podczas Gdańskich Targów Turystycznych odbywających się w dniach 11-13 kwietnia 2014 w gdańskiej hali Amber EXPO, Gmina Miejska Hrubieszów reprezentująca Gotanię została wyróżniona w Konkursie Publiczności na Najatrakcyjniejsze Stoisko.

Reklamy

Uznanie publiczności uzyskaliśmy za oryginalny klimat i kreatywność osób reprezentujących Gotanię na stoisku. Powodzeniem cieszyły się nasze regionalne potrawy, które mogli degustować goście odwiedzający stoisko Gotanii.

Gdańskie Targi Turystyczne to impreza o ugruntowanej pozycji, od wielu lat plasująca się w czołówce turystycznych imprez targowych w Polsce. Targi dedykowane są przede wszystkim klientom indywidualnym.

Reklamy

Impreza miała charakter giełdy ofert wakacyjnych i weekendowych, stwarzając niepowtarzalną okazję do znalezienia w jednym miejscu i czasie wszystkiego co konieczne do zaplanowania wypoczynku.

W tym roku goście targów mogli wybierać m.in. w ciekawych ofertach wyjazdowych do: Indonezji, Dominikany, Ajary, Meksyku, Hiszpanii, Włoch, Sardynii, Korsyki, Chorwacji, Teneryfy, Czech, Słowacji, Rosji i Polski.


Galeria zdjęć GTT 2014

 

źrósło: UM Hrubieszów, fot. sppw.pl,

wideo: Amber EXPO/youtube.com, tvwybrzeze.pl,