Zarząd Główny Stowarzyszenia Współpracy Polska – Rosja w Warszawie gratuluje uczennicom i nauczycielom hrubieszowskiego Staszica.

Reklamy

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego Im. Stanisława Staszyca

w HRUBIESZOWIE

Reklamy

Zarząd Główny Stowarzyszenia Współpracy Polska – Rosja z ogromną satysfakcją przyjął informację o uczestnictwie uczennic Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszyca w Hrubieszowie woj. lubelskie w Międzynarodowym Festiwalu Języka Rosyjskiego w Moskwie.

Cieszy nas fakt, iż dwie uczennice Państwa Liceum zakwalifikowały się do finału: Julia Korneluk otrzymała tytuł finalistki zaś Izabela Mrozowska zdobyła drugą lokatę i tytuł laureatki. To wielkie osiągnięcie potwierdzające bardzo dobrą znajomość języka rosyjskiego.

Warto też nadmienić, iż zdobycie tak cennych nagród odbywało się w warunkach dużej konkurencji gdyż w Konkursie uczestniczyli uczniowie z 30 państw, 79 miast z 5 kontynentów.

Na szczególne wyróżnienie zasługuję praca Koleżanki Neonili Pawluk, która osiąga bardzo dobre wyniki w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Szanowni Państwo.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje i najlepsze życzenia dalszych sukcesów w zaszczytnej pracy nauczania i wychowania naszego młodego pokolenia. Życzymy Wam Koleżanki i Koledzy dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Z wyrazami szacunku

Dr Jerzy Smoliński – Prezes Zarządu Głównego

Stowarzyszenia Współpracy Polska – Rosja


Zobacz też:

Uczennica Staszica laureatką Międzynarodowego Festiwalu Języka Rosyjskiego

Uczennica Staszica laureatką Międzynarodowego Festiwalu Języka Rosyjskiego


Kanał LUBIEHRUBIE poleca: