Grupa AirSoftowa GhostRecon rozpoczyna rekrutację!

Jak i reaktywacje pierwszej Hrubieszowskiej ekipy AirSoftowej „ONLY FOR ELITE”. Niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną, jeśli interesujesz się AirSoftem (ASG) i ukończyłeś 15 lat, to trafiłeś pod dobry adres. Skontaktuj się z nami. Czekamy!!!

Reklamy

Jesteśmy stosunkowo młodą ekipą, ale ciągle się rozwijamy. Pod koniec lutego planowane jest spotkanie w Hrubieszowskim Domu Kultury, na nim poruszymy kwestie reaktywacji pierwszej Hrubieszowskiej ekipy AirSoftowej „ONLY FOR ELITE”.

Informacje o konkretnej dacie można będzie znaleźć na plakatach i portalach społecznościowych jak i również na LubieHrubie.pl.

Reklamy

 

Airsoft???

Gra zespołowa wykorzystująca pneumatyczne elektryczne, gazowe i sprężynowe repliki broni palnej strzelające plastikowymi kulkami o kalibrze 6 (lub 8) mm.

Podstawowym celem w grze jest trafienie przeciwnika plastikową, najczęściej nie powodującą obrażeń, kulką. Scenariusze gry zazwyczaj naśladują fikcyjne, bądź historyczne działania wojenne, policyjne lub potyczki oddziałów paramilitarnych. W czasie rozgrywki obowiązuje zestaw zasad bezpieczeństwa spisanych w tzw. prawie ASG. Najważniejszą z nich jest obowiązek używania okularów ochronnych. Ustalenia szczegółowe odnośnie zasad trafienia, czasu powrotu do gry, warunków zwycięstwa itp. zależą od typu rozgrywki. W czasie rozgrywki gracze stosują taktyki przypominające taktykę wojskową, jednak dostosowane do specyfiki replik jak zasięg czy nieprzebijalność zasłon.

 

I. INFORMACJE OGÓLNE:

1. Celem grypy jest spędzanie wolnego czasu na grach militarnych i zajęciach strzeleckich, na których będziemy doskonalić umiejętności posługiwania się bronią i systematycznie podnosili swoją sprawność fizyczną.

2. Udział w zawodach strzeleckich i grach militarnych z innymi grupami.

3. Spotkania są bezpłatne – liczy się dobra zabawa.

4. Spotkania będą się odbywały na otwartej przestrzeni (manewry) jak i w zamkniętych pomieszczeniach (np. strzelanie ze stanowisk, taktyczne wejścia do pomieszczeń itp.).

5. Miejsce Spotkania: Powiat Hrubieszowski i dalej

6. Zajęcia będą odbywały się prawdopodobnie na weekendach

(Najczęściej w Niedziele, w wakacje w miarę regularnie).

II. WARUNKI DOBREJ ZABAWY (przyjęcia):

1. Okulary lub gogle ochronne na oczy (to podstawa)

2. Ukończony 15 rok życia,16 lat aby być pełno prawnym członkiem team-u

3. Pisemna zgoda rodziców lub opiekunów (osób które nie mają 18 lat).

4. POSIADANIE WŁASNEJ REPLIKI ASG

5. Umundurowanie: FLECKTARN (ale jeśli ktoś ma już inne to nic nie szkodzi)

Własna replika jest to największy koszt, najprostsza waha się w cenie 120 zł 200 zł (150FPS). Porządna replika, która będzie służyć kilka dobrych sezonów to wydatek około 350 zł (300FPS).

III. ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE:

1. MAIL: ghostrecon-pow.hrub@wp.pl

2. forum: ghostrecon.c0.pl

IV. UWAGI

Nie ma górnej granicy wiekowej, gry militarne to dobra zabawa nawet dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

Motto:

„Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby – uderzy.”

Marsz. Józef Piłsudski

***

Członkowie team-u GhostRecon

ghostrecon-pow.hrub@wp.pl