Gwiazdka Dzieciom

Już po raz piąty odbyło się spotkanie integracyjne w ramach Akcji Młodzież – Dzieciom Gwiazdka 2011. W ten grudniowy dzień w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym było jak w bajkowym śnie. Odwiedziła nas wspaniała młodzież z Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie.

Reklamy

Przyniosła przepiękne paczki przygotowane przez uczniów klas liceum: 2F wychowawca p. Magdalena Kamińska, 2C wychowawca p. Marek Krasiński, 1B p.wychowawca Marta Krupa, 1A wychowawca p. Anna Potrzeszcz, 1C wychowawca p. Monika Młynarczuk, 2D p.Joanna Lis, 1E wychowawca p. Sylwia Pabisiak – Zaprzała oraz przez uczniów klas gimnazjum: 2C wychowawca p. Anna Madej, 3C wychowawca p. Katarzyna Krotkiewicz,1B wychowawca p. Elżbieta Dąbrowska, 1A wychowawca p. Anna Jańczuk, 1C G wychowawca A. Perkman, 3D wychowawca p. Iwona Fietko, 2A wychowawca p. Agnieszka Umer, 1A wychowawca Anna Pękowska, 3B wychowawca p. Katarzyna Dziumaga.

Spotkanie odbyło się w atmosferze zbliżających się świąt, co spowodowało, że poczuliśmy się wyjątkowo. Zintegrowane drużyny zmagały się w zadaniach plastycznych, rozwiązywały podchwytliwe kalambury. Wszyscy uczestnicy spotkania wykonali najdłuższy w powiecie, a może na świecie łańcuch na choinkę. Prezenty wręczał dzieciom prawdziwy Święty Mikołaj, a pomagały mu elfy w mikołajkowych czapkach. Uświetnieniem Gwiazdki było wspólne kolędowanie przy choince.

Dzieci w dowód wdzięczności przygotowały słodkie gwiazdkowo – serduszkowe pierniczki, pachnące miodem i świętami, licząc, może troszkę nie skromnie, że za rok znów przybędzie do nich piękna gwiazdkowa niespodzianka. Do spotkania za rok.

Wspaniałej Młodzieży, Wychowawcom, Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2 W Hrubieszowie oraz pani Annie Pękowskiej i pani Barbarze Brzezickiej pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za przygotowanie tak pięknej Gwiazdki dla uczniów naszego Ośrodka.

***

Zdjęcia »

***

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Hrubieszowie