Halloween w Szkole Podstawowej nr 3

4 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 (Zespół Szkół Miejskich nr 3)z inicjatywy Szkolnego Klubu Europejskiego odbył się bal przebierańców – Halloween.

Reklamy

Na wspólną zabawę przybyły czarownice, koty, pająki, mumie i  duchy oraz inne osobliwe postacie. A trzeba przyznać, że pomysłów na straszne stroje nasza młodzież miała bez liku. W tym roku Królową Balu została Aleksandra Wesołek z kl. VIa w przebraniu jako Charlie Chaplin, natomiast Królem Balu- Rafał Hubka z kl.IVb. Wyróżnienia otrzymali również:  Michał Okowiński z kl. IVb,  Wiktoria Jaworska i Przemysław Korkuć 

z kl. VI b oraz  Paulina Kaczmarska z VI a. Pląsom i zabawom nie było końca. Dużo emocji wywołały też konkursy, podczas których dzieci musiały wykazać się pomysłowością i zręcznością. Jak zwykle „bobbing for apples” i wyścig na miotłach cieszył się dużym zainteresowaniem.

O słodką oprawę zabawy zadbali uczniowie naszej szkoły, przygotowując liczne Halloweenowe przysmaki. Tego dnia nasza szkoła wyglądała jak „straszny dwór”, ale najważniejsze było to, że wokół  panowała ekscytacja, podniecenie, dreszczyk emocji, ale było również wiele śmiechu i radości. Wszyscy spędzili czas w miłej atmosferze mając nadzieję, że za rok znów spotkają się, aby uczestniczyć w tak fantastycznym wydarzeniu.

 

Szkolny Klub Europejski „Eurolandia”  ogłosił również  konkurs  na „Najbardziej oryginalną dynię”. Uczniowie wykazali się niesamowitą pomysłowością wydrążając i zdobiąc klasowe dynie. 

I miejsce zdobyły  klasy V a i VI c.

II miejsce zdobyły klasy V b, VI a, IV b

III miejsce zdobyła klasa VI b

 

Info: ZSM nr 3