Hania jest pierwszym mieszkańcem Hrubieszowa urodzonym w 2020 roku

Hania, jest pierwszym mieszkańcem naszego miasta urodzonym w 2020 r., dziewczynka przyszła na świat w Hrubieszowskim szpitalu 1 stycznia.

Reklamy

 

20 stycznia burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska odwiedziła rodzinę, która wraz z Nowym Rokiem powitała nowego członka rodziny. Hania, jest pierwszym mieszkańcem naszego miasta urodzonym w 2020 r. Dziewczynka przyszła na świat w Hrubieszowskim szpitalu 1 stycznia.

Szczęśliwym rodzicom Marta Majewska przekazała list gratulacyjny i wyprawkę, w której znalazły się między innymi miejska maskotka, śliniaczek z logo Hrubieszowa oraz body, które pani burmistrz wylicytowała na 28 finale WOŚP.

Życzymy Hani beztroskiego dzieciństwa, a Państwu Monice i Łukaszowi czerpania radości z bycia rodzicami.

 

info i fot. UM Hrubieszów

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Pierwsze dziecko urodzone w 2020 roku w powiecie hrubieszowskim to chłopczyk