Harcerscy Bekkerowcy w Strzyżowie

Komenda ZHP Hufiec Hrubieszów serdecznie dziękuje za zaproszenie i możliwość udziału w uroczystościach z okazji 110 rocznicy urodzin profesora Mieczysława Grzegorza Bekkera, która odbyła się 23 lipca 2015 roku w Strzyżowie.
Postać Profesora jest dla nas ważna i motywująca. Wielką przyjemnością był spotkanie córki i wnuczki Profesora, wysłuchanie konferencji naukowej.

Reklamy

Wszystkich zainteresowanych poznaniem postaci Mieczysława Grzegorza Bekkera zapraszamy do wspólnych działań w ramach realizowanego przez nas projektu „Architekci naszej rzeczywistości” – „Księżyc na wyciągnięcie ręki czyli pojazdem po księżycu”

Naszym kolejnym działaniem w ramach projektu są przygotowane warsztaty w czasie, których wykorzystując najnowsze technologie grupa młodych ludzi będzie mogła zbudować swoją wersję księżycowego łazika. Warsztaty odbędą się 22 sierpnia 2015 na Stanicy Hufca Hrubieszów w Starosielu. Chętnych (osoby które ukończyły szkołę podstawową) zapraszamy do śledzenia strony www.bekker.wolit.pl w poniedziałek zostanie uruchomiona ankieta zgłoszeniowa. Dysponujemy tylko 15 miejscami – decyduje kolejnośc zgłoszeń.

Reklamy

Mieszkańcom Strzyżowa dziękujemy za zainteresowanie, przyjazne słowo, uśmiech, pomoc i okazane nam serce w dzisiejszym dniu, szczególnie dziękujemy Pani ze sklepu za gościnę. Z wielką przyjemnością wrócimy do Strzyżowa.

Zuchy, Harcerze, Instruktorzy ZHP Hufiec Hrubieszów