HDK zaprasza

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Hrubieszowski Dom Kultury informuje, że w dniu 3 listopada w sali widowiskowej naszej placówki odbędzie się VI POWIATOWY KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW.

***

W konkursie weźmie udział 16 wykonawców dziecięcych i młodzieżowych z Ośrodków Kultury, Szkół i Ognisk Muzycznych Powiatu Hrubieszowskiego.

Najlepsi wykonawcy zostaną wytypowani do etapu wojewódzkiego w Lublinie.

Przesłuchania rozpoczynają się o godz.11:00 – zapraszamy, wstęp wolny.

***

W dniu 7 i 8 listopada 2009 zapraszamy na eliminacje międzypowiatowe XI Jesiennego Przeglądu Artystycznego Seniorów – Hrubieszów 2009.

W przeglądzie wezmą udział zespoły artystyczne działające przy klubach seniora z ośrodków kultury 10 powiatów południowowschodniej części woj. lubelskiego.

Szczegółowe informacje podamy w późniejszym terminie.

Przesłuchania konkursowe są eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Dęblinie.

***

Mała Galeria sztuki HDK zaprasza na wystawę „JESIEŃ PLASTYCZNA 2009” – w ramach której prezentujemy prace powstałe podczas Pleneru Malarskiego Susiec 2009 oraz prace zgłoszone na konkurs „Najciekawsza Praca roku 2009”.

***

Hrubieszowski Dom Kultury informuje, że na bazie naszej placówki został utworzony Powiatowy „SZTAB” – XVIII Finału W.O.Ś.P

Zapraszamy do udziału w wolontariacie XVIII Finału Jerzego Owsiaka młodzież szkół gimnazjalnych i średnich. Ilość miejsc limitowana. Szczegółowe informacje pokój nr 23.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009