Hensfort Elegante – rewolucja w stylistyce okien PVC

Współcześni architekci, projektując nowoczesne domy i mieszkania, dążą do zapewnienia ich użytkownikom odpowiedniej przestrzeni do życia i maksymalnego dostępu do naturalnego światła słonecznego. Sięgają przy tym do możliwości jakich dostarczają producenci materiałów budowlanych, wzbogacając swoje projekty o atrakcyjne wizualnie elementy, w tym nowoczesne okna.

Reklamy

 

Firma Deceuninck, jeden z największych na świecie producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych, chcąc sprostać oczekiwaniom projektantów i klientów stworzyła system profili okiennych pod nazwą Elegante, które wprowadzają nową jakość w stylistyce okien PCV.

Funkcjonalność i styl okien

Możliwość zamówienia okien wielkogabarytowych, dobre parametry użytkowe, wpływające na wysoki komfort mieszkańców domu oraz korzystny bilans energetyczny to kwestie, które wpływają na decyzje klientów w procesie zakupu stolarki okiennej. Ważnym aspektem każdego projektu domu jest jego indywidualny charakter oraz stylowy design.

Jak połączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem w przypadku okien? Rozwiązaniem, które doskonale odpowiada na potrzeby w zakresie estetyki oraz izolacyjności akustycznej i termicznej, jest system profili okiennych PVC Elegante.

Okna Hensfort Elegante

Smukły, wyrazisty design profilu pozwolił firmie Deceuninck wskazać kierunek rozwoju okien PVC. Nowy system okienny Elegante charakteryzuje się wartością współczynnika przenikania ciepła okna Uf na poziomie 0,93W/m2K. Dzięki głębokości zabudowy ramy wynoszącej 76mm, głębokości zabudowy skrzydeł wynoszącej 80mm (w wersji niezlicowanej), i 92mm (w wersji zlicowanej), oraz sześciu komorom, system ten spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów w kwestii izolacji termicznej i akustycznej.

Ponadto, w wersji zlicowanej Elegante stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych, a dzięki szerokiej palecie kolorów pozwoli z łatwością dobrać profil do każdego rodzaju budynku.

Okna PVC Elegante został włączony do oferty okien marki Hensfort, a premiera miała miejsce podczas marcowych targów Made Expo w Mediolanie.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję dotyczącą projektu domu i okien, dowiedz się jak odpowiednio dobrać stolarkę okienną i skontaktuj się ze specjalistą firmy Hensfort.

 

(tekst i fot. mat. sponsora)