Hetman Zamość – czy to już koniec 75 letniej tradycji?!

Hrubieszów Już w najbliższy wtorek (26 styczeń 2010) od godz. 19:45 do 21:00 Audycja Sportowa Ole zrealizuje program z motywem przewodnim „SOS dla Hetmana Zamość”. „Od pewnego czasu w prasie, Internecie pojawiają się plotki o spisku przeciwko Hetmanowi…

Reklamy

***

Podobno pewnej grupie ludzi zależy na tym, aby doprowadzić klub do upadłości, zamiast go ratować. Mamy nadzieję, że to nieprawda, ale lepiej dmuchać na zimne.” (http://www.hetmanzamosc.com/)

Do zamojskiego studia zaprosiliśmy:
Pan Zbigniew Pająk – ostatnio dyrektor sportowy oraz kierownik drużyny KS Hetman Zamość, dzięki jego działaniom Hetman przystąpił do gry w poprzednim sezonie; postrzegany jako ratownik Hetmana.

Pan Tadeusz Lizut – pełni funkcję kuratora KS Hetman Zamość, dyrektor będącego w strukturach miasta Ośrodka Sportu i Rekreacji, w przeszłości Prezes KS Hetman.

Pan Sławomir Zawiślak – poseł na Sejm RP V i VI kadencji, historyk, Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w przeszłości dyrektor miejskiej pływalni.

Jutro do dyskusji zaprosimy także Pana Marcina Zamoyskiego – obecnie prezydenta Zamościa, w przeszłości wojewodę, przewodniczącego Rady Miasta Zamość, właściciela folwarku w Michalowie, sprawuje nadzór nad stowarzyszeniami kultury fizycznej w Zamościu. także Pana Kazimierza Chrzanowskiego – dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość (wydział Pana Chrzanowskiego dysponuje budżetem na kulturę fizyczną w Zamościu).

Rozmowę z gośćmi poprowadzi redaktor Audycji Sportowej Ole Tomasz Pakuła.

Zwracamy się do Państwa Redakcji z prośbą o nagłośnienie audycji i pisania artykułów, które dotrą do sympatyków Hetmana i podejmujących decyzje związkowe. Dzięki Państwa przekazowi możemy dotrzeć do społeczeństwa, które ma olbrzymi wpływ na „zarządzających”. Zamojskie „siły” są jednym z przykładów panujących w polskiej piłce nożnej. Nie pozwólmy upadać polskiej piłce i kulturze fizycznej!

Audycję „na żywo” słuchać można na antenie Katolickiego Radia Zamość (nadająca na częstotliwości 90,1 MHz FM w promieniu do 120 km od Zamościa), a także na www.krz.pl

Retransmisja audycji odbędzie się także:
– iGol FM www.igol.fm czwartek (28 styczeń 2010) godz. 21:00 – 22:15
– Ain Karim Skomielna Czarna 104,4 FM www.radioainkarim.ovh.org środa (27 styczeń 2010) godz. 10:10 – 11:25
– Radio EN www.radioen.pl czwartek (26 styczeń 2010)godz. 18:45 – 20:00.

Do usłyszenia!

***

Redakcja Audycji Sportowej Ole

P.S. Wkrótce więcej informacji.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Tomasz Pakuła
Audycja Sportowa Ole

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010