Hrubieszów: 10-lecie Teatru Piosenki Młyn

22 października 2017 roku, o godzinie 19.00 w Hrubieszowskim Domu Kultury odbędzie się jubileusz dziesięciolecia działalności Teatru Piosenki Młyn z Hrubieszowa.

Reklamy

 

Wydarzenie to będzie jednocześnie promocją najnowszej płyty TPM pt. „Na trzy…”, zawierającej autorskie kompozycje Tomasza Brudnowskiego, Andrzeja Pakuły i Adama Szabata oraz śpiewnika z tekstami Młynarzy napisanymi od początku istnienia grupy.

Artyści – poza wyśpiewaniem utworów, które przez mijającą dekadę zdobyły największe uznanie słuchaczy, zechcą również zaprezentować nowe kompozycje, przygotowane specjalnie na to wydarzenie.

Poza wymienionymi już osobami, na scenie zobaczymy jeszcze: Agatę Jarmusz, Małgorzatę Nazar, Mateusza Kłaka, Waldka Kondraciuka, Marka Malca i Lecha Serafina.

Jubileusz Młynarzy uświetni swoim występem Jan Kondrak – hrubieszowianin, artysta Lubelskiej Federacji Bardów i przyjaciel grupy.

Całość poprowadzi Kamila Wróbel – aktorka Białostockiego Teatru Lalek, która swoją przygodę z aktorstwem rozpoczynała dziesięć lat temu u boku Młynarzy.

Bilety w cenie 20 zł można będzie nabyć w przedsprzedaży od 9 października w Agencji Artystycznej Bruno, przy ul. Narutowicza 25, a w dniu koncertu – w Hrubieszowskim Domu Kultury.

Po koncercie będzie można kupić płytę i śpiewnik z autografami.

Serdecznie zapraszamy!