Hrubieszów: Akcja Tak. Pomagam!

Wychowawcy z hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, wraz z rodzinami i przyjaciółmi, kwestowali wspierając 18 edycję ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak. Pomagam”.

Reklamy

W dniach 25 – 26 września, wychowawcy grup wychowawczych hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, wraz z rodzinami i przyjaciółmi, kwestowali w hrubieszowskim supermarkecie, wspierając 18 edycję ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak. Pomagam”.

Zbiórka żywności długoterminowej prowadzona od wielu lat przez Caritas cieszy się dużą popularnością i ma na celu pomoc najbiedniejszym seniorom, dzieciom, rodzinom wielodzietnym, osobom samotnie wychowującym dzieci, bezdomnym, chorym i bezrobotnym, a także do osobom pracującym, których nie stać na zakup żywności.

– Cieszymy się bardzo, iż w tym trudnym dla wszystkich roku związanym z występowaniem koronawirusa SARS-CoV-2, możemy wspierać tak potrzebne inicjatywy dzieląc się swoim czasem z innymi – opowiadają o swoich wrażeniach uczestnicy akcji z hrubieszowskiego SOSW.


info i fot. PZPSW