Hrubieszów: Badaj swój wzrok przynajmniej raz w roku – Lubelska Akcja Bezpłatnych Badań Wzroku

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Dobre widzenie to nie tylko nasz komfort, ale również kwestia bezpieczeństwa. Już wielokrotnie mieszkańcy Hrubieszowa mieli okazję przekonać się, że salon optyczny Okularium, który działa w naszym mieście, kładzie ogromny nacisk na szerzenie wiedzy i świadomości o tym, jak istotne jest regularne badanie oraz higiena wzroku.

Reklamy

 

W dzisiejszych czasach, gdy większość dnia spędzamy przed monitorem komputera, nad tabletem czy też wpatrzeni w ekran smartfona, należy przynajmniej raz w roku wykonywać badanie optometryczne.

Kolejny raz w salonie optycznym Okularium w naszym mieście rusza Lubelska Akcja Bezpłatnych Badan Wzroku. W ramach programu Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Hrubieszowa i okolic na profilaktyczne i bezpłatne badanie wzroku. Pozwala ono na określenie wady wzroku, co z kolei umożliwia diagnozę m.in. krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu i prezbiopii. Badanie jest przeprowadzane na specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji przez optometrystów, czyli specjalistów z zakresu korekcji wad wzroku. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe albo ich jeszcze nie nosisz, a uskarżasz się na niewyraźne widzenie, już teraz umów się na wizytę.

Reklamy

Przypominamy również, że cały czas trwa akcja promocyjna „Druga para gratis”. Co to oznacza? Każdy, kto zakupi okulary, ma możliwość otrzymać drugą parę gratis. To niezwykła okazja dla osób, które na co dzień potrzebują dwóch par okularów, jednych „do chodzenia”, a drugich do czytania. Teraz obie pary można zakupić w cenie jednej. To dobry moment także na to, żeby wykonać okulary zapasowe, jeśli często je gubisz lub szybko niszczysz.

Jeśli okularów potrzebujesz Ty lub ktoś z Twoich najbliższych, to przyjdźcie do Okularium razem. Firma zapewnia, że szczegóły promocji przewidują również taką możliwość.

Już dziś zapisz się do nas na kompleksowe badanie wzroku i skorzystaj z promocji! O wszystkich szczegółach poinformuje Cię sprzedawca.

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

 

Salon Optyczny Okularium

ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. 84 618 31 92