Hrubieszów: Biuro poselskie Sławomira Zawiślaka funkcjonuje w nowej formule

Od 4 marca działające w Hrubieszowie od ponad 10 lat Biuro Poselskie Posła Sławomira Zawiślaka (Prawo i Sprawiedliwość), mieszczące się przy ul. Plac Wolności 15 funkcjonuje w nowej formule urzędowania.

Reklamy


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom Poseł Sławomir Zawiślak zdecydował się rozszerzyć działalność swojego hrubieszowskiego biura, z którego pomocy możecie Państwo korzystać teraz od poniedziałku do piątku, w godzinach:

poniedziałek / środa / czwartek, godz. 10.00 – 16.00

wtorek / piątek, godz. 10.00 – 18.00.

W ramach działalności biura w Hrubieszowie istnieje możliwość umówienia się na osobiste spotkanie z posłem Sławomirem Zawiślakiem – spotkanie takie należy poprzedzić telefoniczną rezerwacją terminu dzwoniąc pod nr tel. 501 589 888 (Poseł S. Zawiślak) lub zgłaszając to osobiście w biurze.

Podczas osobistej wizyty i dzwoniąc pod nr tel. 884 849 972 możecie Państwo zarezerwować termin udzielenia bezpłatnej porady prawnej.  Porady prawne świadczone będą także w siedzibie biura w Hrubieszowie.

Szczegółowe informacje, dotyczące funkcjonowania biura poselskiego w Hrubieszowie a także numery telefonów do pozostałych oddziałów biur poselskich Posła Zawiślaka znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej Parlamentarzysty: www.slawomirzawislak.plźródło: Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka