Hrubieszów: Bożonarodzeniowa zbiórka słodyczy dla dzieci [ZDJĘCIA]

W dniach od 6 do 20 grudnia, na terenie Zakładu Karnego w Hrubieszowie przeprowadzono zbiórkę słodyczy dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego w Zamościu.

Reklamy

Niezwykle szlachetną inicjatywą wykazali się osadzeni odbywający karę pozbawienia wolności, którzy zainicjowali przedświąteczną zbiórkę słodyczy dla dzieci. Akcja mimo tego, że wielu z osadzonych często również oczekuje pomocy i jest w trudnej sytuacji materialnej, okazała się udana.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy oprócz wspólnych spotkań przy wigilijnym stole, towarzyszy nam tradycja przekazywania prezentów. Niestety nie wszyscy mogą tego doświadczyć. Mowa tutaj o dzieciach przebywających w pogotowiach opiekuńczych.

Reklamy

­

Zbiórka miała na celu pomoc w zorganizowaniu dzieciom miłych, nastrojowych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia ze świątecznymi paczkami pod choinką. Wspólnie mogliśmy sprawić, aby święta dla tych dzieci były choć trochę wyjątkowe. Wszyscy pragniemy aby świąteczny okres był wypełniony radością, ciepłą atmosferą, przystrojoną choinką oraz miłymi prezentami.


­

info i fot. ZK w Hrubieszowie / opr. mł. chor. Anna Malinowska-Niszta \ mł. chor. Joanna Kawula


Zobacz też:

Hrubieszów: Wigilijne spotkanie w zakładzie karnym [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Wigilijne spotkanie w zakładzie karnym [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →