Hrubieszów: Charytatywny koncert dla Przemysława Jaskuły przełożony

Organizatorzy koncertu charytatywnego dla Przemysława Jaskuły, który miał się odbyć 21 marca 2020 roku w Hrubieszowskim Domu Kultury, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo uczestników, postanowili przełożyć imprezę.

Reklamy

 

Szanowni państwo!

W związku z odwołaniem przez Premiera RP wszystkich imprez masowych, Organizatorzy Koncertu Charytatywnego dla Przemysława Jaskuły z Werbkowic, który miał się odbyć 21 marca 2020 roku w Hrubieszowskim Domu Kultury, odwołują koncert w tym terminie, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo uczestników koncertu.

Reklamy

Charytatywnie wystąpić miały: MALIBU, ENERGY GIRLS, BAFLO, NOKAUT, VEGAS, MEFFIS, MEGUSTAR, KING SIZE, muzyczna oprawa d.j. Dawid Ardi i gwiazda wieczoru – zespół MEJK z Morąga

W chwili obecnej, nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy sytuacja powróci do normalności. Po przeprowadzonych rozmowach z zespołami, które chciały pomóc Przemkowi, mamy taka wiedzę, że jeżeli tylko czas i rozwój wydarzeń pozwoli, to chętnie zagrają koncert w innym terminie.

Przedmioty na licytację, które już zostały dostarczone przez ofiarodawców, będą czekały na koncert, a jeżeli dalej nic się nie zmieni, to będzie przeprowadzona licytacja internetowa dla Przemka.

29 marca na Orliku w Mirczu, jest zaplanowany mecz charytatywny w piłce nożnej dla Przemka Jaskuły z Werbkowic. Na razie jeszcze go nie odwołujemy, bowiem będzie to mecz bez kibiców. Zgłosiło się już kilka drużyn, ale jeszcze poczekamy z jakąkolwiek decyzją – czas pokaże.

 

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby pomóc w inny sposób, to można dokonywać wpłat na konto:

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM I OSOBOM CHORYM „KAWAŁEK NIEBA”

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

tytułem „2590 pomoc dla Przemka Jaskuły”

 

Można też przekazać 1% podatku, wpisując w odpowiedniej rubryce rocznego zeznania podatkowego:

KRS 0000382243

„2590 pomoc dla Przemka Jaskuły”

 

Przemkowi, oprócz rehabilitacji, potrzebny jest specjalny wózek inwalidzki, który musi być skonstruowany i „skrojony, jak garnitur u krawca”, bo przy jego chorobie ból nie pozwala mu siedzieć na zwykłym wózku inwalidzkim.

 

Organizatorzy :

Mateusz Sołtysiak

Danuta Muzyczka

 


 

Zobacz też:

POWIAT – Czyja pomoc jest ważniejsza?

POWIAT – Koncert charytatywny dla Przemka przeniesiony z Werbkowic do Hrubieszowa