Hrubieszów: Czerwony kapturek nadal poszukuje księcia

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza na dodatkowy spektakl „Czerwony Kapturek szuka księcia”, który odbędzie się 16 czerwca o godz. 9:00.

Reklamy

Jest to propozycja teatru profilaktycznego dla klas szkolnych I – VIII.

Przedstawiona jest w niej opowieść o dziewczynce – panience Czerwonym Kapturku, który jak w tradycyjnej bajce idzie do babci i spotyka wilka. I na tym kończą się podobieństwa z tradycyjną bajką. Kapturek zakochuje się w „księciu”, którego poznaje na czacie internetowym, jednak nikt tak naprawdę nie jest tym, za kogo się podaje. Na koniec spotyka swojego księcia, ale nie tego z Internetu.

HDK proponuje spektakl z morałem i przesłaniem, że nie zawsze po drugiej stronie w sieci znajduje się ten, za kogo się podaje. Lepiej szukać wśród osób z którymi można nawiązać kontakt osobiście i sprawdzić kim naprawdę są.

Bajka jest nie tylko nauką, ale przede wszystkim zabawą. Ciekawa dekoracja, gra świateł oraz efekty specjalne przenoszą widza w zaczarowany świat wyobraźni. Jeżeli dodamy do tego barwne kostiumy i wspaniałą grę aktorską instruktorów Hrubieszowskiego Domu Kultury – otrzymamy niezapomnianą sztukę, na którą Was serdecznie zapraszamy.

Spektakl miał premierę 8 czerwca 2021 roku w sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury.

Bilety w cenie 8 zł do zarezerwowania pod numerem tel. 84 696 26 15.

(HDK)


Zobacz też:

SP ZOZ w Hrubieszowie zaprasza na szczepienia przeciw Covid-19 dzieci w wieku 12-15 lat

SP ZOZ w Hrubieszowie zaprasza na szczepienia przeciw Covid-19 dzieci w wieku 12-15 lat


LubieHrubie na Instagramie