Hrubieszów dla Szymona – do puszek zebrano ponad 43 tysiące! – ZDJĘCIA, WIDEO

A to wszystko dla Szymona! 29 sierpnia 2021 na stadionie w Hrubieszowie, podczas charytatywnego meczu i festynu dla Szymona Więcha, na protezę lewej nogi udało się zebrać do puszek 43 034,54 zł.

Reklamy

Jak widać na załączonym zdjęciu, Bank Spółdzielczy w Werbkowicach nie pobrał od nas opłaty za przelew – bardzo wielkie podziękowania składamy na ręce pana Prezesa Marcina Kasperskiego.

Cały czas wpływają środki na konto Szymona z licytacji, kwota zostanie podana wkrótce.

Pomimo niesprzyjającej pogody, dobrzy ludzie nie zawiedli i pojawili się na obiektach HOSIR w ostatnią niedzielę sierpnia, bo cel był tylko jeden – pomóc Szymonowi w zakupie protezy lewej nogi.

Miałam przyjemność być spikerem meczu Wychowankowie Unii Hrubieszów -Telewizja Polska (3:6), nawet w najśmielszych snach i marzeniach nie przewidziałam, że będę kiedyś zapowiadać Sebastiana Milę, Marcina Żewłakowa czy Jakuba Wawrzyniaka – reprezentantów Polski w piłce nożnej. Był to dla mnie wielki zaszczyt i szczęście.

Tak bardzo dużo wspaniałych osób zaangażowało się do pomocy Szymonowi, że trudno wzrokiem i pamięcią ogarnąć wszystkich, to były ciche ludzkie „Anioły” z dobrymi sercami.

Dostałam od Szymona z Rodziną podziękowanie oprawione w ramce: „Czasem wdzięczność trudno jest obrać w słowa, wtedy proste dziękujemy zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”. Nie ukrywam, że bardzo się wzruszyłam, ale ogromną zapłatą za moją pomoc będzie dzień, kiedy Szymon stanie na obydwóch nogach i kopnie piłkę na stadionie w Hrubieszowie!

Bardzo dziękujemy pomysłodawcy tego wydarzenia Arturowi Wojdatowi i pani Burmistrz Miasta Hrubieszów – Marcie Majewskiej za zaproszenie nas do współpracy w organizacji charytatywnego meczu i festynu w Hrubieszowie – współpraca z Miastem Hrubieszów była dla nas prawdziwą przyjemnością.

­

Danuta Muzyczka

w imieniu Komitetu Społecznego dla Szymona z Hrubieszowa

(fot. nadesłane)


Zdjęcia i wideo z meczu:

Hrubieszów dla Szymona! – ZDJĘCIA, WIDEO


LubieHrubie na Instagramie