Hrubieszów: Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kandydatem na dyrektora SP ZOZ?

Maciej Kędziera, hrubieszowianin, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, którego pasją jest zarządzanie i ekonomia menedżerska, przedstawił na swoim profilu FB zarys zarządzania hrubieszowskim SP ZOZ.

Reklamy

 

Po rezygnacji dotychczasowego dyrektora SP ZOZ w Hrubieszowie pojawiła się nowa szansa dla szpitala – przede wszystkim przetrwania, zdolności adaptacji w nowym turbulentnym otoczeniu i wykorzystania nowych możliwości. Czy szansa zostanie w pełni wykorzystana?

Wszystko zależy od przyszłej kadry zarządzającej, ich wiedzy i kompetencji. Niepewność współczesnych czasów nie jest tylko zagrożeniem, lecz szansą na sprawne przywództwo, pokonaniu tego co wczorajsze a przede wszystkim szansą na trafną prognozę na przyszłość i czerpanie z tego korzyści. Instytucja taka jak szpital potrzebuje stratega, który dokona trafnej diagnozy stanu obecnego i wspólnie z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym zastanowi się co robić i za pomocą jakich metod to robić. 

 

Więcej:

https://www.facebook.com/1861164513975066/photos/a.1883227455102105/2009069822517867/?type=3&theater

 

***

 

Maciej Kędziera – doktorant nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu Uniwersytetu  Ekonomicznego w Krakowie, absolwent Wydziału Ekonomii i stosunków międzynarodowych na kierunku Organizacja i zarządzanie – studia menedżerskie o specjalności Zintegrowane zarządzanie korporacyjne oraz Wydziału zarządzania na kierunku Rachunkowość i controlling. Uzyskał również uprawnienia nauczycielskie w Katedrze Psychologii i Dydaktyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zainteresowania naukowe: ekonomia menedżerska, zarządzanie strategiczne, analizy ekonomiczno-finansowe.

 

źródło: facebook.com / Maciej Kędziera

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Nowy dyrektor szpitala z konkursu

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Zaskakująca rezygnacja dyrektora. Co na to starostwo? 

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Nowy dyrektor szpitala