Hrubieszów: Drugi dzień XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej WP

Drugi dzień XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego Hrubieszów 2017 składa się z II, III i IV Koncertu Konkursowego.

Reklamy

 

W dniu 17.11.2017 r. od godz. 08.30 do godz. 9.50 prowadzone zostały próby techniczne dla wykonawców biorących udział w festiwalu, a  o godz. 10.00 rozpoczął się II Koncert Konkursowy, w którym wystąpili:

Paweł CEBULSKI – Klub 4 RBL z Wrocławia

Naomi WESSELIUS – Klub 15 BWD z Sieradza

Zespół „ORLIKI” – Klub 42 BLSZ z Radomia

Aleksandra URBANEK – Klub 4 RBL z Wrocławia

Julia NOWACKA – Klub 15 BWD z Sieradza

Zespół „CELEBRO” – Klub 4 RBL z Wrocławia

Zespół „RED BLACK SAPPERS” – Klub 5 pinż ze Szczecina

Szymon RZESZOWSKI – Klub 11 bpanc z Żagania

Wiktoria GRABOWSKA – Klub 15 BWD z Sieradza

Julia ŁABUDA – Klub 11 bpanc z Żagania

Maria KOTOWSKA – Klub 4 RBL z Wrocławia

Aurelia BAŁUK – Klub 11 bpanc z Żagania

Łukasz TROJAN – 4 RBL z Wrocławia

Zespół „OSTATNI RAZ” – Klub 11 bpanc z Żagania

Kinga RUTKOWSKA – Klub DORSZ Warszawa

 

Zdjęcia >>


***

 

III Koncert Konkursowy rozpoczął się o godz. 14.00. Wystąpili w nim:

Ada TRZMIEL – Klub BWD WKP w Wałczu

Aleksandra SZCZERBOWSKA – Klub ŻW w Mińsku Mazowieckim

Daria KIEROŃSKA – Klub CP w Kielcach

Alicja GROMUŁ – Klub BD WB w Lublinie

Mateusz WYSOCKI – Klub 6 bpd w Krakowie

Michalina JUSZCZYK – Klub ŻW w Mińsku Mazowieckim

Zespół „PUNKT WIDZENIA” – Klub CP w Kielcach

Paulina DRĄG – Klub BD WB w Lublinie

Anna BIAŁOŃ – Klub 6 bpd w Krakowie

Zespół „IKARUS FEEL” – Klub BD WB w Lublinie

Klaudia SZWAJKOSZ – Klub 6 bpd w Krakowie

Zespół „DREWUTNIA” – Klub BD WB w Lublinie

Natalia ZALEWSKA – Klub DORSZ w Warszawie

Zespół „DEFEKT” – Klub 5 bsp w Przemyślu


Zdjęcia >>

 

***

 

Drugi dzień festiwalowy zakończył  się IV Koncertem Konkursowym. Koncert rozpoczął się o godz. 18.00. Wystąpili w nim:

Zespół „AKWARIUM” – Klub 5 bsp z Przemyśla

Małgorzata SZCZEPAŃSKA-STANKIEWICZ – Klub 3FO z Gdyni

Zespół „AVANGARDA” – Klub 6 bpd z Krakowa

Joanna CIECHOLEWSKA – Klub 3 FO Gdynia

Daria ILKIEWICZ – Klub 10 BL z Opola

Kamila KAMOCKA – Klub 25 BKP z Tomaszowa Mazowieckiego

Zespół Wokalno-Instrumentalny – Klub WSOSP Dęblin

Duet  FREGATA – Klub 3 FO z Gdyni

Maksymilian MISZCZYK – Klub 25 BKP z Tomaszowa Mazowieckiego

Zespół  „3 Na Morskiej Fali” – Klub 3 FO z Gdyni

Duet  „Natalia ZALEWSKA i KINGA RUTKOWSKA” – Klub DORSZ z Warszawy

Aleksandra BANASIAK – Klub 25 BKP z Tomaszowa Mazowieckiego

Anna STANKIEWICZ – Klub 3 FO z Gdyni

Kacper DUBIK – Klub 10 BL z Opola

Agnieszka KLEBBA – Klub 3 FO z Gdyni

Wiktoria LEHNEKT – Klub  10BL z Opola

Zespół „EL FUEGO” – Klub 25 BKP z Tomaszowa Mazowieckiego

Patrycja DOROSIEWICZ – Klub 10 BL z Opola

Sylwia BUĆKO – Klub 18. pr z Białegostoku

Zespół Wokalny „RELING” – Klub 3 FO z Gdyni

 

Zdjęcia >>



Tekst i zdjęcia: sekcja wychowawcza 2.hpr

Źródło: 2PR, LH


 


 

 

Program Festiwalu:

XXII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej Hrubieszów 2017. Zagrają Wanda i Banda oraz Bednarek Band