Hrubieszów: Druhny i Druhowie Strażacy! List posła Jacka Czerniaka do jednostek OSP

Korzystając z uprzejmości portalu internetowego LubieHrubie zamieszczam list Pana Posła Jacka Czerniaka przesłany do naszych jednostek OSP, w którym wyrażona jest w sposób przejrzysty i trafny opinia i stanowisko Klubu Parlamentarnego Lewicy w kwestii rządowego projektu Ustawy o OSP.

Reklamy

Dziękuję serdecznie Panu Posłowi za okazaną i deklarowaną przychylność naszym druhnom i druhom w tak podstawowej i fundamentalnej sprawie, jaką jest podjęta przez rząd próba „demolki” a dokładniej „podporządkowania” naszych jednostek OSP i Związku, ignorując i pomijając przy tym opinie Samorządów Gmin, Burmistrzów i Wójtów.

­

Stanisław Letnianczyn
Prezes OSP Hrubieszów

­

List posła Jacka Czeniaka do jednostek OSP:

­


Skan listu posła Jacka Czerniaka – plik pdf »

(info: nadesłane, na zdjęciu – poseł Jacek Czerniak, fot. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Pożar stodoły w Uchaniach. Interweniowało 5 zastępów Straży Pożarnej. Kolejne podpalenie? – ZDJĘCIA

Pożar stodoły w Uchaniach. Interweniowało 5 zastępów Straży Pożarnej. Kolejne podpalenie? – ZDJĘCIA