Hrubieszów: Dwie Aleksandry walczą o tytuł Miss Skafandra

Ruszył na dobre konkurs Miss Skafandra dla uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Jak w ubiegłym roku, tak i w tym nie mogło zabraknąć kandydatek z Hrubieszowa. W drugiej edycji konkursu startują Aleksandra Król (Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica) oraz Aleksandra Skindzier (Zespół Szkół nr 1).

Reklamy


Na jedną bądź drugą Aleksandrę można zagłosować do 30 kwietnia na stronie: www.skafander.info.

W najnowszym numerze gazety „Skafander” możemy przeczytać m.in. o lekcjach przedsiębiorczości w hrubieszowskim ZS nr 1. Ponadto gazeta pisze o finale V Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez PWSZ w Zamościu. W dziesiątce laureatów znalazł się Piotr Dzik, uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie. W aktualnym wydaniu znajdziemy również informację o dwóch nowych konkursach – literackim i fotograficznym – pod wspólną nazwą „Stop Nietolerancji”. Konkursy organizuje Koło Naukowe Politologów PWSZ w Zamościu. Zgłoszenia są przyjmowane do końca kwietnia.

Co jeszcze w nowym wydaniu? Coś niecoś o kierunku mechanika i budowa maszyn oraz o studiach podyplomowych, strony poświęcone literaturze oraz wyborom prezydenckim, a także horoskop, który wraca na łamy po długiej przerwie. Gazeta publikuje twórczość młodych ludzi – w czwartym numerze wiersz Ewy Szajewskiej.

Zachęcamy do lektury „Skafandra”!

 

Link do nowego numeru:

http://www.gg.pl/dysk/KQq9PulnihKrKAq9PulnliA/Skafander%20nr%2004%20%2868%29.pdf