16 czerwca 2024

Hrubieszów: Dzielnicowa w przedszkolu [ZDJĘCIA]

Dzielnicowa hrubieszowskiej komendy odwiedziła dzieci z Przedszkola nr 3 w Hrubieszowie. Policjantka przyniosła ze sobą falę entuzjazmu i radości zarówno dla dzieci, jak i personelu.

Reklamy

W środę, dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie odwiedziła dzieci z Przedszkola nr 3 w Hrubieszowie. Spotkanie było zaplanowane, jako część lokalnej inicjatywy mającej na celu wzmocnienie więzi między służbami, a najmłodszymi mieszkańcami dzielnicy.

Dzieci przywitały gościa bardzo serdecznie. Dzielnicowa spędziła czas na rozmowie z maluchami, odpowiadając na ich pytania dotyczące jej pracy i codziennych obowiązków.

Reklamy

Czytaj: Harcerze Hufca Hrubieszów na Litwie [ZDJĘCIA]

Policjantka powiedziała maluchom, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę i jak ważne jest noszenie odblasków. Pokazała także podstawowe wyposażenie wykorzystywane do zajęć służbowych. Nie mogło zabraknąć „Sierżanta Lwa”, który jak zwykle cieszył się ogromną sympatią.

Reklamy

Dzień zakończył się obietnicą kolejnych odwiedzin. Wizyta dzielnicowej w przedszkolu była prawdziwym powodem do radości i pokazała, że małe gesty mogą mieć wielkie znaczenie w budowaniu więzi lokalnej społeczności – podkreśla oficer prasowy KPP w Hrubieszowie nadkomisarz Elżbieta Błaziak.

Zobacz też:

Przeprawa wodna hrubieszowskich zwiadowców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zerknij na Instagram →


Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres lubiehrubie@gmail.com


źródło i fot. KPP w Hrubieszowie