Hrubieszów: Dzień Dziecka na osiedlu Garnizon

„Jeden dzień z życia żołnierza” pod takim hasłem 10 czerwca odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Zarząd Osiedla Garnizon i Dowództwo 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego.

Reklamy

 

Impreza odbyła się na terenie jednostki wojskowej, a zakończyła grilem na osiedlu. Dzieci mogły doświadczyć, jak to jest być żołnierzem chociaż przez jeden dzień i zdobywały stopnie wojskowe poprzez udział w licznych konkurencjach sprawnościowych.

Wspólnie z dzieciakami bawili się Pan Burmistrz Tomasz Zając, Pani Zastępca Burmistrza Marta Majewska oraz Przewodnicząca Rady Miasta Hrubieszów Pani Anna Świstowska.

Reklamy

Nadmiar energii można było rozładować na dmuchanym placu zabaw w Centrum Animacji pana Karola Woraczka. Nie zabrakło baniek mydlanych, popcornu i waty cukrowej. Żołnierze przeprowadzili musztrę z nowo powstałym oddziałem szeregowców, a panie Jola Głowacz i Dorota Borys dopingowały małych rekrutów do wspólnej zabawy.

Dzięki ludziom o dużych sercach i ich zaangażowaniu, każde dziecko wyszło z upominkiem i uśmiechem na twarzy.


W imieniu dzieciaków i swoim własnym dziękuję:

Dowództwu 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego

Mai Zamojtel – Skład Materiałów budowlanych STAL-BUD

Kamilowi Skoczylas – Sklep ROYAL

Piekarni Gietka

Wspólnotom mieszkaniowym z ul. Dwernickiego 43, 46,61,64,90,93,63 oraz ul. Żeromskiego 29e mieszczącym się na osiedlu Garnizon

Magdzie Bień za kolorowe malowidła na twarzach milusińskich

Andrzejowi Guz za uwiecznienie niezapomnianych chwil wspólnej zabawy na fotografiach

Basi i Jurkowi Sagadyn, Dorocie i Józkowi Krawczyk, Piotrowi Gawron, Irenie i Markowi Blim, Romualdowi Kaszyńskiemu – bez Was osiedle byłoby smutne.

 

DZIĘKUJĘ – Katarzyna Partyka