Hrubieszów: Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 3

Dziękujemy naszym wychowawcom, za ich trud i poświęcenie, w szczególności zaś za to że są z nami zarówno w chwilach dobrych jak i złych, że możemy na nich zawsze liczyć, że pomagają nam rozwiązywać nasze problemy a co najistotniejsze mobilizują do działania. To Wy obok naszych rodziców, kształtujecie nasze serca i umysły. To Wy kształtujecie małych i dużych ludzi, którzy będą mieli wpływ na losy kraju i świata. To Wy troszczycie się o naszą przyszłość i nasze życie. Dziękujemy Wam za to że jesteście.

Reklamy

 

Dzień utworzenia Komisji Edukacji Narodowej obchodzimy co roku jako święto „Dnia Nauczyciela”. To właśnie w tym dniu składamy szczególne podziękowania naszym drogim pedagogom. Dziękujemy im za to, że są z nami, za uśmiech, życzliwość, mądre słowa, troskę, cierpliwość, a nawet za wymagania, jakie są im stawiane. Również w tym dniu swoje święto obchodzą wszyscy pracownicy administracyjni naszego przedszkola, panie pomoce oddziałowe, pomoce do dzieci, kucharki. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie aby zapewnić dzieciom wszechstronny i harmonijny rozwój.
       

To właśnie w dniu 15 października dzieci z Grupy BIEDRONKI  wraz z wychowawczynią Marzanną Młynarczuk , zorganizowały uroczystą akademię z okazji tak wielkiego święta. W Sali gimnastycznej zgromadziły się dzieci z pozostałych grup, a przede wszystkim pracownicy przedszkola, aby obejrzeć przygotowany przez dzieci występ.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.
Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, daje niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola.
Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor mgr Maria Jastrzębska,  która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracowników dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.

Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi  złożyła nam również przewodnicząca Rady Rodziców pani Natalia Mazur , która mimo swoich obowiązków , zaszczyciła nas swoją obecnością tego dnia. W imieniu Rady Rodziców obdarowała nas przepięknymi bukietami  i słodkim poczęstunkiem.

Wszystkim pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy podczas opieki i wychowywania najmłodszych członków społeczności. 

Dziękujemy wszystkim rodzicom, bo choć nie byli obecni na uroczystości ciałem, to ich duchowy wkład dało się wyczuć w tym dniu bardzo mocno.

 

info i fot. Miejskie Przedszkole Nr 3