Hrubieszów: Egzaminy klas ósmych odbywają się zgodnie z harmonogramem

Mimo strajku nauczycieli, egzaminy klas ósmych we wszystkich hrubieszowskich szkołach podstawowych odbywają się zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Reklamy

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 informuje:

15 – 17 .04. 2019r. egzamin klas Ósmych odbędzie się zgodnie z przyjętym harmonogramem. Uczniowie na egzamin zgłaszają się o 8.30

15 – 16 – 17 04. 2019r. zgodnie z przyjętym kalendarzem szkolnym uczniowie klas 1 – 7 mają dni wolne od zajęć dydaktycznych.

A uczniowie gimnazjum dni wolne od zajęć dydaktycznych 15 – 16 .04. 2019r., a 17.04 2019r uczą się zgodnie z przyjętym planem zajęć.

 

***

 

Dyrakcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie informuje:

Zawiadamiamy, że w dniu wczorajszym (10.04) oraz dzisiejszym przeprowadziliśmy w naszej szkole egzamin gimnazjalny, który przebiegał bez żadnych zakłóceń oraz zgodnie z wszelkimi wymaganymi procedurami. Do egzaminu przystąpili i ukończyli go wszyscy uczniowie.

Wyrażamy duże zadowolenie z faktu, że wszyscy uczniowie pracowali do samego końca i nie opuszczali wcześniej sali egzaminacyjnej, mimo że mieli do tego prawo.

Przypominamy, że od 12 do 17 kwietnia w szkole czynna będzie od godziny 7.00 do 15.45 świetlica szkolna, w której prowadzone będą zajęcia opiekuńczo – wychowawcze. Obiadów nie będzie.

W tych dniach, w naszej szkole, strajk zostaje zawieszony.

 

***

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie informuje:

Szanowni Państwo

Informuję, że akcja strajkowa w szkole ciągle trwa. Zamiast zajęć dydaktycznych (lekcje zgodnie z planem) w dniu 11 i 12 kwietnia br. od godz. 12.45 do 16.10 dla uczniów, którzy przyjdą do szkoły zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze i opieka świetlicowa. Świetlica w tych dniach jest czynna dla dzieci uczęszczających do świetlicy już od 7.00.(…)

Pragnę jednocześnie przypomnieć, że 15, 16, 17 kwietnia – dni egzaminu ósmoklasisty są w naszej szkole dniami dodatkowo wolnymi od zajęć dydaktycznych. Zapewniona będzie w tych dniach opieka dla dzieci w świetlicy. Od 18 kwietnia do 23 kwietnia 2019 r. trwa wiosenna przerwa świąteczna. Mam nadzieję, że po świętach wszyscy rozpoczniemy pracę według ustalonego planu zajęć.

 

***

 

Informacje o przebiegu strajku i utrudnieniach znajdują się na stronach internetowych hrubieszowskich szkół:

Szkoła Podstawowa nr 1 – http://sp1.hrubieszow.info/

Szkoła Podstawowa nr 2 – http://sp2.hrubieszow.info/

Szkoła Podstawowa nr 3 – https://sp3-hrubieszow.pl/

Zespół Szkół nr 1 (Mechaniczna) – http://www.zs1hrubieszow.pl/

Zespół Szkół nr 2 (Staszic) – http://www.staszic.pl/

Zespół Szkół nr 3 (Kościuszko) – http://zsnr3.pl/

Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – WYchowawczych – http://pzpswhrubieszow.pl/

oraz na stronach innych placówek powiatu hrubieszowskiego.

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Strajk nauczycieli trwa 

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Egzaminy gimnazjalne odbędą się zgodnie z harmonogramem 

WIADOMOŚCI – Strajk nauczycieli w Hrubieszowie