Hrubieszów: Elena potrzebuje pomocy! Podajemy link do wpłat internetowych

Elena ma 10 lat. Jest Uczennicą klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie. W październiku b.r. wykryto u niej guza pnia mózgu. Guz niestety okazał się nieoperacyjny bez możliwości pobrania biopsji.

Reklamy

 

Pojawiła się szansa zrobienia biopsji z krwi i leczenia w klinice w Monachium. Niestety koszt leczenia przekracza możliwości finansowe rodziców Eleny.

 

Wpłat można dokonywać przez stronę fundacji „Kawałek Nieba”:

https://www.kawalek-nieba.pl/elena-draczkowska/?fbclid=IwAR2ioUKIZmVblpoYsP1pwSHVOknrod_ultwL0G61HCztOXoY_4ycsD4RkqU

 

Pobranie krwi do badań w Warszawie i odesłanie jej do Monachium to koszt 2000 zł. Natomiast koszt leczenia w niemieckiej klinice oscyluje wokół kwoty 4000 euro.

Obecnie Elena przebywa w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, gdzie przechodzi chemioterapię.


„Kiedy dowiedzieliśmy się o chorobie córeczki nasz świat wywrócił się do góry nogami a wszelkie plany legły w gruzach. Poczucie niespawiediwości i bezradności wobec choroby było paraliżujące. W głowie tysiące pytań na które nie znaliśmy żadnej odpowiedzi. Dlaczego to Ona? Na to pytanie odpowiedzi nie poznamy nigdy. Obecnie jedynie co możemy zrobić to walczyć o życie Elenki. Niestety sami nie damy  rady, dlatego zwracamy się do ludzi o wielkim sercu o pomoc naszej córce w tej nierównej walce i wsparcie finansowe. Wierzymy, że dzięki Państwa dobrej woli nasza córeczka dostanie szanse leczenia. Za okazaną pomoc serdecznie wszystkim dziękujemy.” Rodzice

 

Szkoła Podstawowa nr 1
Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Hrubieszów: Pomóżmy Elence w walce z chorobą!