Uczennica hrubieszowskiego Staszica została finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego!
Agnieszka Semaj, uczennica klasy drugiej I LO im. S. Staszica, uzyskała tytuł finalisty w ostatnim, centralnym etapie Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Jej praca, obowiązkowość, oczytanie, komunikatywność, a przede wszystkim wiedza i umiejętności zostały nagrodzone!
Agnieszka otrzymała zaświadczenie o stuprocentowym wyniku matury z języka polskiego.
Czytaj: Hrubieszów: Absolwenci Staszica 2024
Opiekunem uczennicy jest Anna Potrzeszcz.
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!
Zobacz też:
Co nieco z hrubieszowskich wydarzeń. Maj 4 - 6
źródło i fot. LO Staszic
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz