Hrubieszów: Interaktywny Płatnik Plus bez tajemnic

Przedsiębiorcy mają kolejną szansę na udział w bezpłatnym szkoleniu z nowej wersji programu do rozliczania składek. Tym razem w Biłgoraju, Zamościu, Chełmie, Tomaszowie Lubelskim i Hrubieszowie.

Reklamy

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza płatników składek na darmowe szkolenia z zakresu obsługi Interaktywnego Płatnika Plus. Pierwsze odbędą się jeszcze w październiku – w Tomaszowie Lubelskim (24 października) i Hrubieszowie (26 października). 4 listopada ZUS zaprasza na szkolenie do Chełma, a 8 listopada do Biłgoraja i Zamościa.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia pod numerem telefonu 84 688 14 46. Szczegółowe informacje o godzinach i adresach spotkań można już znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Szkolenia”.

Reklamy

Interaktywny Płatnik Plus umożliwia pobieranie danych zatrudnionych osób bezpośrednio z bazy ZUS. Dzięki temu przedsiębiorca jeszcze przed wysłaniem dokumentów do instytucji wie, czy przygotował je prawidłowo. Efekt to mniej błędów w dokumentach i szybszy obieg informacji.

Szkolenie w Hrubieszowie odbędzie się 26 października 2016 o godz. 11.00 w Inspektoracie ZUS w Hrubieszowie przy ul. 3-go Maja 8a.