29 marca 2024

Hrubieszów: Klub 2 Pułku Rozpoznawczego poszukuje instruktorów

Klub 2 Pułku Rozpoznawczego w Hrubieszowie poszukuje kandydatów na stanowisko instruktor.

Reklamy

Jednostka Wojskowa 4055 w Hrubieszowie poszukuje kandydatów na stanowisko instruktor.

Wymiar czasu pracy: pełny etat, praca w równoważnym systemie czasu pracy zgodnie z harmonogramem.

Reklamy

Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia.

Miejsce pracy: 2.Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy – Hrubieszów (Klub).

Ilość stanowisk: 2 stanowiska.

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• prowadzenie zajęć z zakresu rekreacji ruchowej dla żołnierzy, ich rodzin oraz pracowników resortu obrony narodowej oraz ich rodzin;

• organizowanie i kierowanie działalnością z zakresu rekreacji ruchowej, organizowanie i prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży;

• udzielanie pomocy współpracownikom w realizowaniu przedsięwzięć Klubu;

• współpraca z cywilnymi instytucjami upowszechniania kultury i turystyki oraz organizacjami społecznymi działającymi w środowisku lokalnym rozszerzająca ofertę rekreacyjną dla żołnierzy w czynnej służbie wojskowej i ich rodzin oraz pracowników wojska i ich rodzin.

WYMAGANIA:

• obywatelstwo polskie;

• karalność: nie karany(-a);

• wykształcenie średnie (wymagany 1 rok stażu) lub wyższe;

• minimum 1 rok pracy na takim stanowisku lub podobnym;

• uprawnienia do prowadzenia zajęć wokalno-tanecznych;

• uprawnienia organizatora wycieczek;

• umiejętność organizacji pracy własnej;

• umiejętność pracy z dziećmi;

• dyspozycyjność (w razie potrzeby praca w soboty i w niedziele), komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

DOKUMENTY WYMAGANE PRZY SKŁADANIU OFERTY:

• CV, list motywacyjny;

• kopie dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe;

• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;

• oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu obywatelstwa polskiego, korzystania z pełni praw publicznych.

Dokumenty proszę przesyłać na adres:

Jednostka Wojskowa nr 4055

ul. Dwernickiego 4

22-500 Hrubieszów

w terminie do 27.08.2021r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacja o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi prawach”.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 261-158-304 (kpt. B. Jonda – kadry).

(info: Klub 2 PR, fot. arch. lubiehrubie.pl)

Zobacz też:

Hrubieszów: Nabory na wolne stanowiska w Urzędzie Miasta i Starostwie Powiatowym

LubieHrubie na Instagramie