Hrubieszów: Kolędowanie z potrzeby serc

Młodzież szkolna i studencka z parafii Św. Mikołaja oraz Św. Ducha w Hrubieszowie pragnie serdecznie zaprosic wszystkich mieszkańców naszego miasta na wspólne kolędowanie i radowanie się z narodzin małego Jezuska.

Reklamy

 

Pomysł na nasz mały koncert kolęd zrodził się niedawno w naszych sercach z pragnienia wspólnego śpiewania, grania i dzielenia się tym z drugim człowiekiem. Jako grupa przyjaciół wiemy, że uśmiech i wspólnota to coś pięknego i bardzo ważnego dla każdego z nas, dlatego też mamy wielką nadzieję, że może Wy również podzielacie nasze zdanie i macie podobne pragnienie wspólnego radowania się i podawania uśmiechu dalej.

Koncert kolęd i pastorałek „Z potrzeby serc”, podczas którego śpiewać będziemy zarówno tradycyjne polskie kolędy, jak i te mniej znane piosenki świąteczne, np. z repertuaru TGD odbędzie się w najbliższą sobotę 29.12.2018r. w Kościele pod wezwaniem Świętego Ducha w Hrubieszowie o godz. 18:30.

Reklamy

Zachęcamy, by wziąć ze sobą również najmłodszych kolędników, dla nich przygotowaliśmy małą niespodziankę. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy, bierzcie za rękę swoich przyjaciół i bliskich, i mamy nadzieję do zobaczenia w sobotę!

 

Kasia Sz.