Hrubieszów: Kolejna niespodzianka dla Mamy! [ZDJĘCIA]

Po raz kolejny doceniono Mamy, które na miejsce porodu wybrały w 2022 roku Powiatowy Szpital w Hrubieszowie.

Reklamy

Z inicjatywy starosty hrubieszowskiego Anety Karpiuk oraz dyrektora SP ZOZ w Hrubieszowie Alicji Jarosińskiej, zorganizowano kolejną edycję akcji „Niespodzianka dla Mamy”. Jej celem jest docenienie Mam, które urodziły swoje pociechy w 2022 roku, w Powiatowym Szpitalu w Hrubieszowie. Wszystkim Mamom, które wyraziły zgodę na udział w akcji, Aneta Karpiuk, wraz z lek. med. Jarosławem Cybulskim, wręczyli wyprawki.

Każda z nich otrzymała personalizowane body z „certyfikatem urodzenia”, na którym podano imię, datę urodzin, długość oraz wagę noworodka. Ponadto, w każdym zestawie dołączono powitalny kocyk, pamiątkowy list gratulacyjny oraz drobne słodkości.

Reklamy

Akcja ma na celu docenienie młodych rodziców, którzy posiadają swój ośrodek życia w Powiecie Hrubieszowskim. Samo wydarzenie było świetną okazją do rozmowy oraz tak dziś ważnej integracji z Mieszkańcami! – informuje Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie. – To wspaniałe uczucie zobaczyć zadowolenie Mieszkańców, którzy obdarzyli zaufaniem Szpital Powiatowy w Hrubieszowie! Możemy zapewnić, że nie spoczywamy na laurach – a jakość i standard obsługi nadal będzie utrzymana na wysokim poziomie – tak, aby każda rodząca tu Mama mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo! – dodaje.

A oto imiona kolejnych dzieci, które przyszły na świat w Hrubieszowie: Nela Aniela, Aleksander, Antonina, Klaudia, Antoni, Pola, Tomasz, Oliwier, Brajan, Beata, Franciszek, Adrian, Agata, Jan, Wojciech, Gabriel, Oskar, Lila, Weronika, Emilia, Pola, Alan, Marcelina Maja, Zofia, Wanda, Adam, Aleksandra, Jan, Nina, Franciszek, Zuzanna, Szymon, Amelia, Wojciech, Laura.

Warto przypomnieć, że w Powiatowym Szpitalu w Hrubieszowie funkcjonuje tzw. „dieta mamy”, która zapewnia pożywne posiłki obfitujące w niezbędne składniki odżywcze – tak potrzebne do zapewnienia sił i energii dla kobiet przed porodem.

­

­

(źródło i fot. facebook.com / Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Hrubieszów: Niespodzianka dla Mamy! [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Niespodzianka dla Mamy! [ZDJĘCIA]