13 czerwca 2024

Hrubieszów: Kolejny wypadek na obwodnicy [ZDJĘCIA]

Dziś doszło do kolejnego wypadku na obwodnicy Hrubieszowa, w Teptiukowie. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe.

Reklamy

– W dniu 2.05.2023 roku o godzinie 14:19 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Teptiuków – informuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z hrubieszowskiej Straży Pożarnej.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, strażacy zastali zderzenie dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej 74. Obydwa pojazdy znajdowały się na kołach, z czego jeden uderzył dodatkowo w barierkę energochłonną.

Reklamy

Osoby uczestniczące w zdarzeniu samodzielnie opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratowniczych.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym, odłączeniu zasilania, stabilizacji pojazdów i zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi. W zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba, którą przejął Zespół Ratownictwa Medycznego. Dalsze czynności dochodzeniowe prowadzi Policja – dodaje st. kpt. Marcin Lebiedowicz.

Reklamy

Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia – jak informują strażacy – było niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W działaniach na miejscu wypadku udział brały: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów oraz OSP Teptiuków i OSP Dziekanów – łącznie 15 strażaków.

Straty wstępnie oszacowano na 20 tys. zł.

Interwencja trwała 2 godziny i 15 minut.

Wszelkie okoliczności zdarzenia ustalają hrubieszowscy policjanci.źródło i fot. KPPSP Hrubieszów / info: st. kpt. Marcin Lebiedowicz, fot. asp. Michał Puszek, mł. asp. Maciej Spisacki


Zobacz też:

Hrubieszów: Groźny wypadek na obwodnicy. Trzy osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]


Hrubieszów: Trwa zasypywanie dziury [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Trwa zasypywanie dziury [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →