17 kwietnia 2024

Hrubieszów: Kryta pływalnia z nagrodą w konkursie „O Kryształową Cegłę” [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kryta pływalnia przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie otrzymała nagrodę w konkursie „O Kryształową Cegłę”, w kategorii obiekty sportu i rekreacji.

Konkursowa gala odbyła się w ostatnią środę, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Kapituła konkursu „O Kryształową Cegłę”, organizowana przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin, doceniła jakość wykonanych robót krytej pływalni w Hrubieszowie.

Czytaj: Hrubieszowska pływalnia „lśni, pachnie czystością, i czeka na hrubieszowian” [ZDJĘCIA]

Wielokrotnie podkreślała to mgr inż. arch. Elżbieta Mącik, przewodnicząca Kapituły Konkursowej w swoich wypowiedziach na gali rozdania nagród.

W sumie obiekt jest zrealizowany bardzo starannie, musimy przyznać, że rzeczywiście jakość wykonanych robót jest bardzo wysokaW budynku zastosowano również specjalistyczną technologię uzdatniania wody basenowej. … największe wrażenie zrobiło na nas to podbasenie i te wszystkie… pomieszczenia, które powodują, że tyle tych różnych urządzeń i stref w tym obiekcie można było zrealizować ” – doceniła prace KARPAT-BUD, mgr inż. arch. Elżbieta Mącik, Przewodnicząca Kapituły Konkursowej „O Kryształową Cegłę”. – „Naprawdę Hrubieszów dostał piękny obiekt sportowy”.

Inwestorem hrubieszowskiej pływalni jest Gmina Miejska Hrubieszów, autorem projektu Biuro Projektowe Aquaco Sp. z o.o. z Wrocławia, wykonawcą Karpat-Bud sp. z o.o. z Głogowa Małopolskiego.

W imieniu inwestora, nagrodę odebrała Sylwia Plakut – zastępca dyrektora Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który jest administratorem basenu.

Więcej na portalu gospodarkapodkarpacka.pl →

Zobacz też:

O wciąż nie otwartym hrubieszowskim basenie

Otwarcie Krytej Pływalni „Fala” w Hrubieszowie [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


Zdjęcia z gali →

Relacja wideo na żywo z gali →

Reportaż w TVP Lublin →źródło, wideo, fot.: gospodarkapodkarpacka.pl, youtube.com / KARPAT-BUD sp. z o.o., lubiehrubie, dziennikwschodni.pl