Hrubieszów kusi inwestorów ulgami podatkowymi

Tematem konferencji, która odbyła się 27 czerwca 2019 r. w Hotelu „Gniecki” w Hrubieszowie, były ulgi podatkowe dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się inwestować na terenie Hrubieszowa oraz pozostałych gmin powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

 

27 czerwca 2019 r. w Hotelu Gniecki odbyła się konferencja skierowana do przedsiębiorców z terenu Hrubieszowa i gmin powiatu hrubieszowskiego, która została zorganizowana przez Burmistrza Miasta Hrubieszowa oraz TSSE Euro-Park Wisłosan Agencję Rozwoju Przemysłu S. A.

Konferencja rozpoczęła się o godz. 13:20 wystąpieniem Marta Majewska – Burmistrz Miasta Hrubieszowa. Po powitaniu uczestników rozpoczęła się część prelekcyjna. Temat nowych zasad funkcjonowania specjalnych stref ekonomicznych oraz zwolnień z podatku dochodowego dla przedsiębiorców z terenu miasta i gmin powiatu hrubieszowskiego omówił Janusz Miś z Zespołu Pozyskiwania i Obsługi Inwestorów TSSE Euro – Park Wisłosan.

Drugą prelekcję poprowadził Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa Paweł Wojciechowski, który omówił zasady zwolnień z podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Hrubieszowa.

Ostatnie wystąpienie wygłosił Dyrektor Zakładu Karnego w Hrubieszowie płk Janusz Krotkiewicz, który zaprezentował ofertę współpracy zakładu karnego z przedsiębiorcami.

Konferencja została objęta patronatem medialnym przez: TVP Lublin, Radio Lublin, Kronikę Tygodnia, Tygodnik Zamojski i portal LubieHrubie.pl

 

Szczegółowe informacje dotyczące zwolnień podatkowych na stronie:

http://hrubieszow.tuinwestuje.pl/

 

Reportaż w Radio Lublin: AUDIO

https://radio.lublin.pl/news/hrubieszow-kusi-inwestorow-ulgami-podatkowymi

 

(info i fot. UM Hrubieszów)