Hrubieszów: MAKSYM dla domu, dla rodziny!

Pierwszy tydzień działalności już za nami. Pragniemy wszystkim podziękować za liczne przybycie do naszej nowej hurtowni/sklepu w Hrubieszowie.

Reklamy

 

Z założenia miał się odbywać tylko handel hurtowy, a po Państwa pozytywnych reakcjach na nasze artykuły i ceny, postanowiliśmy w dalszym ciągu sprzedawać detalicznie. Przynajmniej do czasu otworzenia sklepu w centrum miasta.

Towar w naszej hurtowni będziemy starali się dostosowywać do państwa potrzeb i oczekiwań. Przewidujemy dwa razy w miesiącu dostawę nowego towaru, zapewniając szeroki asortyment i możliwość kompleksowych zakupów w naszej hurtowni.

Głównym naszym przekazem jest dom i rodzina, artykuły dekoracyjne oraz zabawki.

Dlatego już na początku listopada zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą asortymentową. Jesteśmy bezpośrednim importerem towarów z Chin, więc nasze ceny są i będą najniższe na rynku.

Prowadzimy również aktywną sprzedaż wyrobów polskich producentów – już od 6 listopada dostępny będzie szeroki wybór bielizny oraz kompletów garnków.

W każdym tygodniu przygotowywane będą atrakcyjne promocje na wybrane towary, ze szczególnym docenieniem stałych klientów.

Zapraszamy również osoby prowadzące sklepy oraz innych hurtowników – dla Was oferujemy wysokie rabaty oraz szeroką ofertę produktową z możliwością wyboru towaru z ponad 15 tysięcy pozycji.

 

Maksym dla domu dla rodziny!

Hrubieszów, ul. Kolejowa 18 (dawny PBRol)

Godziny otwarcia: 08:00 – 17:00.

 

Zespół MAKSYM

Dla domu i rodziny!

 

Polub nas i obserwuj nasze promocje na FB >>

 


 

Zobacz też:

MAKSYM dla domu, dla rodziny! Nowa hurtownia-sklep w Hrubieszowie