Hrubieszów: Marihuana w bieliźnie – ZDJĘCIA

Hrubieszowscy policjanci, kontrolując stojący na zakazie pojazd, zatrzymali 19 i 21-latka, którzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

Reklamy

Patrol hrubieszowskiej policji zauważył opla, który stał zaparkowany na jednej z ulic miasta, na zakazie. Policjanci podeszli do auta, aby wylegitymować siedzących tam mężczyzn. Podczas tych czynności, siedzący za kierownicą 19-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany odrzucił jakąś rzecz.

Jak się okazało po sprawdzeniu, był to woreczek z zawartością suszu marihuany. Policjanci dokładnie sprawdzili auto, w którym odnaleźli susz i wagę. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Reklamy

Przy przeszukaniu 21-letniego pasażera opla, znaleziono także woreczki z marihuaną, które schował w bieliźnie. Natomiast w jego domu policjanci ujawnili sadzonki konopi oraz urządzenia służące do ich uprawy.

Teraz obaj mieszkańcy gminy Trzeszczany odpowiedzą przed sądem za posiadanie środków odurzających, za co według przepisów ustawy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

­

(źródło i fot. KPP Hrubieszów / aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak)


Zobacz też:

Hrubieszów: Zapisy na lekcje śpiewu i tańca

Hrubieszów: Zapisy na lekcje śpiewu i tańca