22 czerwca 2024

Hrubieszów: Młodzi modelarze z medalem mistrzostw Polski! [ZDJĘCIA]

Młodzi modelarze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” w Hrubieszowie stanęli na najniższym stopniu podium Mistrzostw Polski Modeli Szybowców Halowych klasy F1N.

W dniu 4.11.2023 r., zawodnicy Sekcji Modelarstwa Lotniczego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” w Hrubieszowie uczestniczyli w Mistrzostwach Polski Modeli Szybowców Halowych klasy F1N, które odbywały się w miejscowości Bieruń.

Organizatorem zawodów było Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych.

Świetnie spisali się nasi najmłodsi modelarze, którzy stanęli na najniższym stopniu podium.

Czytaj: Kolejne medale hrubieszowskich modelarzy. W nagrodę latali samolotem! [ZDJĘCIA]

W kategorii wiekowej młodzik, modelarze: Michał Dziedzic, Aleksander Ząbek oraz Jakub Cierech wywalczyli tytuł Drużynowego II Wicemistrza Polski Modeli Szybowców Halowych klasy F1N.

Pierwsze miejsce i tytuł Drużynowy Mistrz Polski wywalczyła ekipa z modelarni „Ważka” Wieliszew, a na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z Aeroklubu Warszawskiego.

Gratulujemy organizatorom, jak i wszystkim zawodnikom wspaniałej atmosfery, jaka towarzyszyła wszystkim na zawodach rangi Mistrzostw Polski – podsumowują imprezę hrubieszowscy modelarze.