Hrubieszów: Nakręceni na pomaganie [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze, pracownicy i osadzeni z Zakładu Karnego w Hrubieszowie przyłączyli się po raz kolejny do ogólnopolskiej akcji Resort Sprawiedliwości Pomaga – wsparli Hospicjum Santa Galla.

Reklamy

W dniu 22 listopada 2022 roku, funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Hrubieszowie przekazali kilkanaście worków plastikowych nakrętek na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Głównym celem organizowanej zbiórki nakrętek jest pomoc najbardziej potrzebującym. Przekazane nakrętki przeznaczone będą na zakup sprzętu medycznego, który będzie służył w hospicjum – informuje mł. chor. Anna Malinowska-Niszta z hrubieszowskiej placówki.

Akcje zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne – zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc domom dziecka itp.Każdy powód jest dobry, aby zbierać nakrętki i przekazywać je na cele charytatywne, Działanie to nic nie kosztuje, a może naprawdę pomóc! – dodaje.

Reklamy

­


­

info i fot. ZK w Hrubieszowie / opr. mł. chor. Anna Malinowska-Niszta


Zobacz też:

Hrubieszów: Zgłoś osoby narażone na wychłodzenie!

Hrubieszów: Zgłoś osoby narażone na wychłodzenie!


Zerknij na Instagram →