Hrubieszów: Niespodzianka dla Mamy (ZDJĘCIA)

Akcja zorganizowana przez Powiat Hrubieszowski i SP ZOZ w Hrubieszowie ma na celu docenienie i uhonorowanie wszystkich Mam, które urodziły swoje pociechy Powiatowym Szpitalu w Hrubieszowie.

Reklamy

Z inicjatywy starosty hrubieszowskiego Aneta Karpiuk oraz dyrektora SP ZOZ w Hrubieszowie Alicji Jarosińskiej, zorganizowano akcję mającą na celu docenienie i uhonorowanie wszystkich Mam, które urodziły swoje pociechy Powiatowym Szpitalu w Hrubieszowie, w 2022 roku.

Każda Mama otrzymała personalizowane body z „certyfikatem urodzenia”, w którym podano imię, datę urodzin, długość oraz wagę noworodka. Do zestawu dołączono powitalny kocyk, pamiątkowy list gratulacyjny oraz drobne słodkości.

Akcja ma na celu docenienie młodych rodziców, którzy związali swoje życie z powiatem hrubieszowskim, a wręczenie certyfikatów było świetną okazją do rozmowy oraz tak dziś ważnej integracji z mieszkańcami.

To wspaniałe uczucie zobaczyć zadowolenie mieszkańców, którzy obdarzyli zaufaniem Szpital Powiatowy w Hrubieszowie! Możemy zapewnić, że nie spoczywamy na laurach – a jakość i standard obsługi nadal będzie utrzymana na wysokim poziomie – tak, aby każda rodząca tu Mama mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo! – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie. – Do zobaczenia na kolejnej turze, która odbędzie się już niedługo!

Oto imiona dzieci, które urodziły się w hrubieszowskim szpitalu w tym roku: Szymon, Antoni, Wiktoria, Gracjan, Kacper, Ignacy, Karol, Aleksander, Pola, Zuzanna, Bogdan, Patryk, Wiktoria, Jagoda, Julia, Oliwia, Michał, Jan, Sara, Wojciech, Iga, Liza, Kornel, Jan, Anastazja, Emil, Oliwia, Lena, Marcelina, Nela, Filip, Mikołaj, Hubert, Nikodem, Melania, Aleksandra, Bartłomiej, Artem, Magdalena, Franciszek, Karol, Kamil, Milena, Mikołaj, Aleksandra, Kornelia.

­

(info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie)


Zobacz też:

Hrubieszów: Pożegnanie maturzystów w ZS nr 4 (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Pożegnanie maturzystów w ZS nr 4 (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na YouTube