Hrubieszów: Orkiestrowe nowości aukcyjne w hrubieszowskim sztabie WOŚP

Wydłuża się lista towarów i usług, które będzie można wylicytować podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie. Można się spodziewać, że największym zainteresowaniem może się cieszyć, zgłoszony przed kilkoma dniami, Fiat 126 z 1999 roku, ale nowe propozycje sponsorów są równie atrakcyjne.

Reklamy

 

Podczas aukcji, towarzyszącej koncertowi, który rozpocznie się o 16.00 w Hrubieszowskim Domu Kultury, będzie można wylicytować m.in: karnety na skok spadochronowy i usługi samochodowe, gadżety od organizatorów, „Amcar Show” i Centrum Druku „Bruno”, mele dziecięce od firmy Maciejczyk Schody i Podłogi Drewniane, gadżety od firmy WIST Krzysztof Drączkowski, karnety w zestawie gadżetów do siłowni CITY GYM – Monika Drączkowska, biżuteria złota od Jubilera I.M. Białaccy, karnety na spływ kajakowy od Marcina Lebiedowicza oraz zdjęcie z autografami drużyny piłkarskiej Lecha Poznań.

Sponsorzy skoku spadochronowego z firmy „OKNED-Partner Handlowy Oknoplast” i Aeroklubu Ziemi Zamojskiej oferują na aukcję także relację filmowaną, a miłośnicy motoryzacji od organizatorów pokazów „Amcar Show” mogą dostać koszulki, czapki i breloki.

Orkiestrowe gadżety proponuje na niedzielną licytację także Tomasz Brudnowski z Centrum Druku „Bruno”, który w ubiegłym roku stał się właścicielem „orkiestrowego Malucha”, a podczas tegorocznego finału wystąpi również z Teatrem Piosenki Młyn.

Do licytowania karnetu na wymianę oleju i filtrów w dowolnym samochodzie zachęca firma „EkoTech”, a Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie przekazała zdjęcie piłkarzy Lecha Poznań z ich autografami.

Organizatorzy niedzielnego finału otrzymali również zestawienie sprzętu, który dzięki orkiestrze trafił w ostatnich latach do hrubieszowskiego szpitala. Wartość urządzeń, które placówka otrzymała od 1999 roku sięga ponad pół miliona złotych, z czego tylko w ostatnich 3 latach oddziały dziecięcy i noworodkowy wzbogaciły się o sprzęt za prawie 170 tysięcy.

 

źródło i fot. ias24.eu, Sztab WOŚP w Hrubieszowie