Hrubieszów: Pasowanie na przedszkolaka i imieniny grup w Przedszkolu nr 2 [ZDJĘCIA]

W Miejskim Przedszkolu nr 2 w Hrubieszowie odbyły się uroczystości pasowania na przedszkolaka, połączone z Imieninami grup.

Reklamy

W dniach 17.11.2022r., 23.11.2022r. oraz 28.11.2022r. w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Hrubieszowie odbyły się uroczystości pasowania na przedszkolaka, połączone z Imieninami grup: „Sówki” – grupa 3-latków, „Biedronki” – grupa 4-latków oraz „Promyczki” – grupa 5-latków.

W tych wyjątkowych dla przedszkolaków dniach, rodzice mogli uczestniczyć w uroczystościach razem ze swoimi dziećmi.

Reklamy

­

Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie i teatralne przed swoimi najbliższym, za co otrzymały gromkie brawa.

Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minęły przedszkolakom uroczystości. Nie zabrakło również słodkich poczęstunków od rodziców, z których dzieci były zadowolone i mile zaskoczone niespodziankami, jakie im przygotowali najbliżsi.

Mamy nadzieję, że Dzieciom i ich Rodzicom, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu uroczystościach, na długo utkwi ten dzień w pamięci. Wszystkim dzieciom życzymy, aby każdy dzień w przedszkolu przyniósł im wiele radości, ciekawych doświadczeń oraz samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów.


­

info i fot. Przedszkole nr 2


Zobacz też:

Hrubieszów: Słodkie paczki mikołajkowe dla dzieci w Sokalu

Hrubieszów: Słodkie paczki mikołajkowe dla dzieci w Sokalu


Zerknij na Instagram →