Hrubieszów: Pierwszy dzień wiosny w Staszicu (ZDJĘCIA)

21 marca 2022 w hrubieszowskim Staszicu obchodzono Pierwszy Dzień Wiosny.

Reklamy

Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował koncert karaoke, w którym wszyscy uczniowie mieli okazję do zaśpiewania ulubionych piosenek. Nie zabrakło wspaniałych solistów, jak i grupowych występów. Dodatkowo, został przeprowadzony konkurs na najlepsze przebranie, który wygrała Julia Sułkowska z klasy 1a. Nagrodą w konkursie był bon do Empiku o wartości 50 zł. Na profilu Fb SU można oglądnąć nadesłane przez uczniów prace w ramach konkursu fotograficznego „Wiosna ach … to Ty”.

Jednocześnie, w tym samym dniu szkoła aktywnie przyłączyła się do ogólnoświatowej akcji, mającej na celu uwrażliwienie na prawo uczestniczenia w życiu społecznym osób dotkniętych trisomią chromosomu 21. W Światowym Dniu Chorych na Zespół Downa chcieliśmy pokazać, że różni nas tak niewiele, jeden dodatkowy, niepasujący chromosom – tak jak nasza dodatkowa niepasująca skarpetka!

Reklamy

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wspólną zabawę oraz aktywny udział w naszych przedsięwzięciach! Bardzo się cieszymy że w tym roku szkolnym mogliśmy razem przywitać Pierwszy Dzień Wiosny!

­­

(info i fot. LO Staszic)


Zobacz też:

Uczniowie Staszica pomagają zwierzakom (ZDJĘCIA)

Uczniowie Staszica pomagają zwierzakom (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Twitterze