25 maja 2024

Hrubieszów: Pobiegli dla Bohaterów Września 1939 [ZDJĘCIA]

19 września 2023 roku, na terenach zielonych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie, odbyły się biegi przełajowe poświęcone „Bohaterom Września 1939”.

Głównymi celami imprezy, która odbyła się po raz 23, było upamiętnienie Bohaterów Września 1939 oraz popularyzacja zdrowego stylu życia.

Jak co roku, biegi stały się okazją do integracji środowiska szkolnego i okolicznych przedszkoli.

Miejsca na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli:

Przedszkolaki:

dziewczęta:

1 miejsce – Maja Grzywny

2 miejsce – Diana Gołębiowska

3 miejsce – Antonina Frańczuk

chłopcy:

1 miejsce – Jakub Bekier

2 miejsce – Kacper Trześniowski

3 miejsce – Nikodem Gidziński

klasa I

dziewczęta:

1 miejsce – Luiza Zimon

2 miejsce – Magdalena Socha

3 miejsce – Eliza Daciuk

chłopcy:

1 miejsce –Michał Zając

2 miejsce – Aleksander Sipta

3 miejsce – Oskar Przybysz

klasa II

dziewczęta:

1 miejsce –Kusiak Laura

2 miejsce – Aniela Lachowicz

3 miejsce – Zuzanna Kuras

chłopcy:

1 miejsce – Dariusz Kraj

2 miejsce – Hubert Kawka

3 miejsce – Mikołaj Wsolak

klasa III

dziewczęta:

1 miejsce – Oliwia Bardyga

2 miejsce – Karolina Kosel

3 miejsce – Pola Pachniewska

chłopcy:

1 miejsce – Piotr Orłowski

2 miejsce – Kacper Sidorczuk

3 miejsce – Julian Korkosz

klasa IV

dziewczęta:

1 miejsce – Urszula Nowak

2 miejsce – Maja Tysowecka

3 miejsce – Karolina Banach

chłopcy:

1 miejsce – Marcel Kluczyk

2 miejsce – Bartosz Dąbrowski

3 miejsce – David Kenneth

klasa V

dziewczęta:

1 miejsce – Anna Kiełbasa

2 miejsce – Gabriela Skowron Dzieniak

3 miejsce – Julia Wiśniewska

chłopcy:

1 miejsce – Robert Kraj

2 miejsce –Brajan Bajek

3 miejsce – Igor Tucki

klasa VI

dziewczęta:

1 miejsce – Kornelia Mrozowska

2 miejsce – Maja Magdziak

3 miejsce – Emilia Rosińska

chłopcy:

1 miejsce – Arkadiusz Turkiewicz

2 miejsce – Aleksander Ząbek

3 miejsce – Hubert Wawryk

klasa VII

dziewczęta:

1 miejsce – Katarzyna Duma

2 miejsce – Gabriela Kot

3 miejsce – Lena Hołówek

chłopcy:

1 miejsce – Karol Krajewski

2 miejsce – Wojciech Malinowski

3 miejsce – Dominik Dubienko

klasa  VIII

dziewczęta:

1 miejsce – Oliwia Jonak

2 miejsce – Maja Zapora

chłopcy:

1 miejsce – Mikołaj Czerkawski

2 miejsce – Kajetan Szewc

3 miejsce – Wiktor Konopko


Zdjęcia na stronie hrubieszowskiej Jedynki →


Zobacz też:

Hrubieszów: Stop drift? Separatory na parkingu przy Ciesielczuka! [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


info i fot. SP nr 1