Hrubieszów: Pobił, groził śmiercią i okradł 35-letnią kobietę

Wczoraj Sąd Rejonowy w Hrubieszowie zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy wobec 25-letniego mieszkańca miasta, który dokonał rozboju. Mężczyzna pobił 35-letnią kobietę, a następnie doprowadzając ją do stanu bezbronności skradł jej pieniądze oraz dokumenty.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przed godziną 22:00 przy ulicy Zamojskiej w Hrubieszowie.

Jak wynika z ustaleń policji, 25-letni mieszkaniec Hrubieszowa dokonał rozboju na 35-letniej kobiecie. Mężczyzna gonił kobietę, ta próbując szukać pomocy wybiegła na ulicę i próbowała zatrzymać nadjeżdżające samochody.  Kiedy napastnik dobiegł do kobiety i przewrócił ją na ziemię, kopał ją po całym ciele, groził zabójstwem.

Reklamy

Później zabrał jej torebkę, w której znajdował się telefon komórkowy, dokumenty oraz pieniądze. Córka pokrzywdzonej zadzwoniła na pogotowie i policję. Kobiecie udzielono pomocy.

Policjanci zatrzymali 25-letniego napastnika, który trafił do aresztu. Wczoraj Sąd Rejonowy w Hrubieszowie zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Hrubieszów (E.K.)