Hrubieszów: Podsumowanie akcji Koduj z Gigantami

Akcja „Koduj z Gigantami” – cykl bezpłatnych warsztatów z programowania i tworzenia gier dla dzieci i młodzieży, organizowana przez Giganci Programowania Hrubieszów, w miniony weekend została zakończona.

Reklamy

Celem wydarzenia „Koduj z gigantami. Starcie gigantów – Programistyczny bój bohaterów najlepszych gier” jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

We wrześniowe weekendy projekt objął swym zasięgiem również miasto Hrubieszów. Na bezpłatne warsztaty prowadzone przez naszych trenerów, które mają być wstępem do kursów stacjonarnych, zgłosiło się około 110 uczestników, najmłodsi mieli po 7 lat, najstarsi 15. Zajęcia odbywały się w blokach 1,5-godzinnych w grupach do 12 osób.

Serdecznie podziękowania składamy za objęcie wydarzenia „Koduj z gigantami” patronatem honorowym dla: Burmistrza Miasta Hrubieszowa – Pani Marty Majewskiej, Wójta Gminy Hrubieszów – Pana Tomasza Zając, Wójta Gminy Trzeszczany – Pana Stanisława Czarnoty, patrona medialnego – portalu lubiehrubie.pl. Dziękujemy za wsparcie w postaci udostępnień na swoich stronach internetowych, facebook’u naszego wydarzenia, a także za pomoc w organizacji.

Miłośników programowania zapraszamy do zapisów na kursy semestralne stacjonarne! Twoje dziecko z nami nauczy się programować gry i aplikacje. Sprawdź ofertę naszych kursów. Pomóż dziecku zdobyć umiejętności, które są na wagę złota na nowoczesnym rynku pracy!

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisz-sie

Programowanie to umiejętność niezbędna w naszej przyszłości, a zaczyna się ona już dziś! Im szybciej dziecko to opanuje, tym łatwiej będzie mu poradzić sobie z zadaniami, które stawia przed nim przyszłość.

Dlaczego warto zapisać się? Przedstawiamy 8 powodów, dlaczego warto wybrać zajęcia w naszej placówce „Giganci Programowania”:

  1. Lekcje z profesjonalnym trenerem – programistą
  2. Pracę w małych, kameralnych grupach
  3. Indywidualne podejście trenera do każdego ucznia
  4. Materiały powtórzeniowe oraz nagrania z lekcji po każdych zajęciach
  5. Stały kontakt z mentorem na platformie Discord
  6. Dostęp do prywatnej grupy dla Rodziców, na której prowadzimy webinary oraz wideozebrania
  7. Certyfikat ukończenia kursu
  8. Elastyczną możliwość odrobienia nieobecności

Zapraszamy! Giganci Programowania, ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów Tel: 734 631 615.

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/zapisz-sie

­

(info, grafika: Giganci Programowania Hrubieszów)


Zobacz też:

Pamiętamy! Mecz w rocznicę śmierci Dominika Kazana – ZDJĘCIA

Pamiętamy! Mecz w rocznicę śmierci Dominika Kazana – ZDJĘCIA