Hrubieszów: Podziękowania za pomoc dzielnicowego

Niecodzienną wizytę złożyła wczoraj w hrubieszowskiej komendzie mieszkanka miasta. Kobieta przyszła podziękować za pomoc, jaką udzielił jej rodzinie jeden z dzielnicowych.

Reklamy

 

Wczoraj do Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka zgłosiła się mieszkanka Hrubieszowa. Kobieta  chciała podziękować za zaangażowanie jednego z hrubieszowskich dzielnicowych, którego skuteczność działań przyczyniła się do załatwienia nurtującego jej rodzinę problemu.

Rodzina hrubieszowianki borykała się z problemem uciążliwych lokatorów, którzy przez dłuższy czas nie chcieli wyprowadzić się z jej nieruchomości. Policjanci wielokrotnie interweniowali pod wskazanym adresem z powodu zakłócania przez nich ciszy i spokoju.

Lokatorzy nie dbali o wynajmowane mieszkanie i nie chcieli podporządkować się wyznaczonym przez właściciela zasadom najmu. Dzielnicowy – mł. asp. Radosław Kulik, zajął się sprawą i we współpracy z MOPS i innymi instytucjami, nakłonił najemców do opuszczenia lokalu, zgodnie z wolą właściciela.

Wczoraj kobieta na ręce komendanta hrubieszowskiej jednostki mł. insp. Grzegorza Pietrasiaka złożyła podziękowania i wręczyła kwiaty. Kwiaty otrzymał również mł. asp. Radosław Kulik, któremu w ten sposób hrubieszowianka wyraziła swoją wdzięczność.

Postawa mieszkanki Hrubieszowa jest dla nas bardzo ważnym i miłym gestem. Pokazuje, że służba policjanta jest przede wszystkim po to, by nieść pomoc dla mieszkańców lokalnej społeczności.

 

(tekst i fot. KPP w Hrubieszowie / E. K.)